АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

В Переяславі власник готелю "Артак" побив родину заступниці міністра за "неправильну парковку"

В Переяславі власник готелю "Артак" побив родину заступниці міністра за "неправильну парковку"
В Переяславі власник готелю "Артак" побив родину заступниці міністра за "неправильну парковку"

Що я Вам скажу, панове, про бізнес-клімат, інвестиції та туризм в Україні. Позавчора ми з чоловіком вирішили показати дітям пам’ятки Киівскоі області та відвідали Національний заповідник Переяслав. Після чого заіхали оглянути центр міста Переяслав та щось поїсти.

Незорієнтувавшись та заблукавши в чужому місці, ми заїхали розвернутися на парковці біля готелю "Артак" (Новокиівське шосе 51) в той самий час, як туди під’їхав запаркуватися на Нісан Патрол власник готелю (як потім представився криками цей "джентельмен" - так буду називати його далі).

Оскільки ми замешкалися і не встигли швидко розвернутися, "джентельмен" почав голосно сигналити і через 15 секунд оскаженілий вилетів зі своєї машини та почав штовхати і бити через відкрите вікно машини старшого сина, викрикуючи нецензурну лексику та погрози.

Коли з машини зміг вийти син, вибіг мій чоловік, а згодом і я, щоб зрозуміти що сталося та заспокоїти "джентельмена", до нас підбіг ще й пасажир Нісана та активно підключився до нашого побиття.

Не буду довго описувати весь цей безлад, відбірну нецензурну лексику "джентельмена" (як згодом сказали двоє молодших дітей "вони такого навіть в школі не чули") та погрози моєму та життю моєї сім’ї, хочу тільки сказати про наші результати: моя синьо-фіолетово-зелена права рука з гематомами, розірвана одежа, пошкоджений ніс чоловіка, численні садна, гулі та гематомами на голові сина, якого били головою об бетонний бордюр, забите плече, численні синьці, подряпини та садна по всьому тілу, а також психологічна травма молодших дітей, які все це спостерігали.

Це все ми отримали тільки тому, що заважали "джентельмену" заїхати його великою машиною на парковку, яка скоріше всього знаходиться в межах червоних ліній та належить місту, отже не є приватною, а є спільно територією переяславськоі громади.

В результаті ми провели 5 годин у районному відділку міліції, надавали свідчення, знімали побої з трьома дітьми, які боялися вийти на вулицю, бо там "ті страшні люди".

Я не буду детально описувати умови роботи слідчих та стан приміщення, яке не ремонтувалося мабуть понад 30 років, це можна тільки порівняти з тією сюрреалістичною історією, яка з нами сталася серед білого дня в тихому спокійному місті.

Але хочу подякувати слідчим Качайло Р. та Онищенко С. за їх терпіння та роботу, адже працюючи в таких умовах і скоріше всього за мізерну зарплатню, вони провели з нами п’ятницю вечір до 22.00. Відкриті кримінальні провадження і тепер слідство розбирається хто цей оскаженілий "джентельмен", який готовий вбити головою об бетонний бордюр 18-річного хлопця тільки за те, що той заважав йому на парковці.

Я ж цього зробила свій висновок, відчувши себе абсолютно беззахисним громадянином: Рівень насильства та агресії у суспільстві зашкалює і на це потрібно звернути першочергову увагу, бо інакше ніяку міцну та економічно потужну країну ми не побудуємо.

Безпека громадян та гостей повинна бути на першому місці, для чого потрібно далі робити глибинну реформу правоохоронних органів та підсилювати їх інституційну спроможність, тому що без цього ніякій бізнес, туристи чи інвестори не зможуть працювати в Україні, бо я собі навіть не уявляю якби на нашому місці була б сім’я іноземних туристів, які хотіли подивитися туристичні місця біля Києва, а "джентельмен", який як власник готелю, повинен бути зацікавлений у розвитку туристичного потенціалу Переяславщини, веде себе агресивно-неадекватно, нападаючи на людей.

Один такий інцидент здатен повністю перекреслити нашу багатомісячну роботу з покращення іміджу України, бізнес-середовища, чисельні українські бізнес форуми в інших країнах світу.

P.S. Фото готелю додається, щоб Ви могли оминути його десятою дорогою

Yulia Klymenko


Теги статьи: Переяслав-Хмельницкий

Дата и время 08 мая 2016 г., 16:07     Просмотры Просмотров: 1723
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.148257