АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -12°C
Днепр: -5°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -12°C
Львов: -8°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -8°C
Ровно: -7°C

Окружний адміністративний суд м. Києва визнав протиправним рішення, за яким майно «Словянсколії» було передано «Ощадбанку»

Окружний адміністративний суд м. Києва визнав протиправним рішення, за яким майно «Словянсколії» було передано «Ощадбанку»
Окружний адміністративний суд м. Києва визнав протиправним рішення, за яким майно «Словянсколії» було передано «Ощадбанку»
Окружний адміністративний суду м.Києва задовільнив позов ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай» щодо протиправності дій Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України  у частині проведення державної реєстрації права власності на нежитлові будівлі та споруди (м.Слов»янськ, вул. Свободи, буд.85) за «Державним ощадним банком України».
 
Про це йдеться у відповідній постанові Окружного адміністративного суду м.Києва від 20 квітня 2016 року.
 
Зокрема, суд постановив визнати протиправними дії державного реєстратора та скасувати рішення від 9 жовтня 2015 року №25 15 98 48, яким було вирішено провести державну реєстрацію права власності за вказаною вище адресою за «Державним ощадним банком України».
 
Водночас Окружний адміністративний суд  зобов’язав Ніжинське міськрайонне управління юстиції поновити запис №460 16 40 про державну реєстрацію права власності на нежитлові будівлі та споруди (м.Слов»янськ, вул. Свободи, буд.85) за ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай»
 
Як відомо, після захоплення Криму і агресії на сході України підприємство в Слов’янську втратило значну частину своїх активів вартістю близько 2,5 млрд. грн . Проте кредитори, зокрема "Ощадбанк" не захотіли реструктуризувати кредити "Славянсколії" у зв’язку з форс-мажорними обставинами і почали в судовому порядку вимагати повернення боргів.
 
У результаті без роботи можуть виявитися одночасно колективи двох великих підприємств - масложиркомбінату Слов’янську і хлібзаводу "Одеський коровай", який власне працює на сировині "Славянсколії" і не може із-за технології виробництва перейти на сировину від інших підприємств.
 
У зв’язку з цим колективи зазначених підприємств вже  звертались до народних обранців МДО "Депутатський контроль". Які, в свою чергу, пообіцяли докласти максимум зусиль для вирішення проблеми.

Теги статьи: СловянсколіяОщадбанкДейдей ЕвгенийДейдейДепутатский контроль

Дата и время 10 мая 2016 г., 19:32     Просмотры Просмотров: 1605
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Тайные перебежчики в Раде. Депутаты, не выходя из своих фракций, дрейфуют к конкурирующим политсилам
"Ощадбанк" заказал режиссеру "Интера" видеоролик за 1,5 миллиона
Ощадбанк вводит услугу снятия наличных в банкоматах без карты

Захист Януковича вимагає допитати Валерію Гонтареву та Макара Пасенюка як свідків у справі проти керівництва Ощадбанку та у спецконфіскації
Ответят перед законом: американец хочет вернуть деньги Януковича
Украинские банки массово закрывают отделения

«Ощадбанк» отменил комиссию за онлайн платежи
Ежедневно в Украину прилетает самолет с наличными долларами: финансист объяснил причину
Ежедневно в Украину привозят самолет долларов

Укрыватели краденного или «Конфискация века» генпрокурора Луценко
Статья для НАБУ
Фінансовий геноцид українців. Шахраї вкрали мільярди доларів, а повертають все за рахунок «маленьких українців»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.088335