АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 5°C
Днепр: 6°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 4°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Начальник Хмільницького відділу поліції, який розслідував «справу Д. Гройсмана», «списав» її на експертів

Начальник Хмільницького відділу поліції, який розслідував «справу Д. Гройсмана», «списав» її на експертів
Начальник Хмільницького відділу поліції, який розслідував «справу Д. Гройсмана», «списав» її на експертів

Більше як два тижні тому в Хмільницький відділ поліції ГУ Нацполіції Вінницької області було призначено нового начальника – Дмитра Руденка, замість Володимира Канюки, який пішов на пенсію. 

Після кадрових змін активісти підняли питання, як можна було призначати на керівну посаду Дмитра Руденка, адже він був слідчим в скандальній сфабрикованій «порносправі» відомого правозахисника Дмитра Гройсмана. 5 серпня 2013 року Дмитро Гройсман помер від серцевого нападу, 12 серпня Дмитра виправдано за відсутністю складу злочину.

Сьогодні, 10 травня, Дмитро Руденко провів прес-конференцію як начальник Хмільницького відділу поліції, під час якої представники ЗМІ цікавились, на чому він як слідчий ґрунтував доказову базу по порносправі, пише ВИННИЦА.info.

Дмитро Руденко говорить, що всі матеріали ґрунтувались на висновках експертів, а справу він розслідував лише останні сім днів. І висновків експертів було достатньо, щоб була зібрана доказова база.

«Є справи, рішення в яких слідчий приймати не компетентний. Зокрема, це і визначення чи є продукція з ознаками порнографічної, чи немає. Що стосується тої справи, то хочу сказати, що там було три, чотири чи п’ять епізодів. Цій справі здається 6 років, якщо я не помиляюсь, були вивчені фотознімки та висновки експертиз. Висновки експертиз по цьому: був висновок вінницької експертизи, який був підданий сумніву, був висновок експерта київського і був висновок науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Тобто було три висновки.

Слідчий не повноважний визначати, чи є порнографія в фото, відео чи якихось малюнках. Слідчий призначає для цього експертизу», - говорить Дмитро Руденко.

Журналісти запитали Дмитра Руденка, як можна було кваліфікувати злочин як «наруга над державним символом», якщо в публікації Д. Гройсмана на картинці не було Державного Герба.

«То були висновки експерта», - каже Д. Руденко.

Нагадаємо, «порносправу» Д. Гройсману завели за публікацію в «Живому журналі» в 2010 році. Проводились обшуки в квартирі правозахисника.

Дмитра Гройсмана звинувачували у вчиненні злочинів, кваліфікованих статтею 338 ч.1 (наруга над державними символами) та кількох епізодів по ст. 301 (розповсюдження порнографічних матеріалів) Кримінального кодексу, перекваліфікувавши їх у вчинення злочину за ст. 301 ч. 2 (розповсюдження порнографічних відео та графічних матеріалів).

xn--80adsaya8d.com.ua


Теги статьи: Руденко ДмитрийГройсман

Дата и время 10 мая 2016 г., 21:06     Просмотры Просмотров: 1477
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Кое-что о Винницкой мафии в Госгеокадастре для Гройсмана и Порошенко
Аграрные бабки Садового
Гройсман подарил премьеру Канады Трюдо разноцветные украинские носки

Гройсман: Украина поможет Канаде построить космодром и запускать наноспутники
Браво реформаторам Гройсману и Порошенко: задолженность по зарплате выросла уже на 38%
Гройсман рассказал, как вырастут зарплаты в Украине

Гройсман пояснил высокие потребительские цены тем, что "украинцы больше получают"
"Вы будете сидеть". Гройсман во время совещания отстранил главу Госгеокадастра и анонсировал дело против него
Порошенко обиделся на украинцев, которые критикуют, как он перерезает ленточки

Владислава Мельник: Начало дня в Верховной Раде. Невыдуманная история
Блогер: это похоже на унижение человека, который работал всю жизнь, маме в 70 лет повысили, было 1509 грн, стало 1331 грн
Пенсійні фокуси від Гройсмана! Чоловік «зобов’язаний» буде жити на пенсії 18,3 р. щоб йому повернулося сплачений ЄСВ, — Пилипчук

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056935