АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 3°C
Ровно: 2°C

Партія «Удар» стала медіа партнером Віталія Захарченка

Партія «Удар» стала медіа партнером Віталія Захарченка
Партія «Удар» стала медіа партнером Віталія Захарченка

Поява нардепа Сергія Капліна в якості ведучого на каналі 112 викликає бажання чи то дзвонити до психіатра, чи то до Генпрокуратури

Один із найбільш радикальних представників команди Віталія Кличка буде вести програму "Народна прокуратура" на каналі 112, який пов’язаний з одіозним міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком. Про зв’язок Захарченка та каналу 112, зокрема, говорили на першій спільній прес-конференції Арсен Аваков, Олег Махніцький та Валентин Наливайченко, коли розповідали про те, як рухається розкриття справи про масові вбивства на Майдані.

Чи може про це не знати Каплін? Більше того, чи може про це не знати керівництво фракції "Удар" і мер Києва Кличко? Вони про це звичайно знають і не могли не прорахувати політичні наслідки. Саме тому виникає одна резонна відповідь на ці питання: ніяких політичних наслідків тут не буде. Як і не буде зміни редакційної політики каналу. Канал 112, а разом з ним і весь холдинг Курченка, вже давно зайняв правильну політичну позицію. По-перше, представники Сім’ї продовжують фінасувати ці проекти. По-друге, вони ні за яких обставин не дають критичних матеріалів про ряд політиків, серед яких, між іншим, є, до прикладу, і Кличко. По-третє, вони не змінюють свою основну проросійську лінію, яка тиражує історії про третій Майдан, про Донбас, який досі ніхто не чує, про наших військових, які обов’язково підуть війною проти влади в Києві і т.д. Простіше кажучи, виглядає так, що Захарченко і Ко мають джентльменську угоду з певними політиками про те, що вони платять за ЗМІ, які будуть лояльними до цих політиків. На відверту проросійську політику цих ЗМІ вирішено заплющити очі.

Як би там не було, але для того, хто цікавиться психологією, варто запам’ятати цитату Сергія Капліна про його новий медіапроект: "Я вже давно говорю, що якби я був Генпрокурором, то гроші, що вкрала Сім’я, вже були в українській казні. А бандити б сиділи в тюрмі. Завдяки програмі "Народна прокуратура" я наближуся до цієї мети і зроблю корисні речі для країни, яку розкрадають".

Всі ми з нетерпінням чекатимемо, коли ж Каплін почне шукати гроші Захарченка, працюючи на каналі, який живе на кошти Захарченка. А якщо його програма буде популярна, то він ще й допоможе Захарченку заробити гроші на рекламі.

  http://www.dsnews.ua/

Теги статьи: ЗахарченкоУдар

Дата и время 30 июля 2014 г., 15:21     Просмотры Просмотров: 2894
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.148495