Олігархи "зам’яли" офшори Порошенка підвищенням тарифів

Олігархи "зам’яли" офшори Порошенка підвищенням тарифів
Олігархи "зам’яли" офшори Порошенка підвищенням тарифів

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко пояснив, чому тема наявності в президента Петра Порошенка офшорів так швидко зникла та затушувалась у суспільстві.

На його думку, відсутність самих грошей в офшорі президента та наявність у великого бізнесу подібних схем змусили олігархів "закрити очі" на цей корупційний скандал. Фесенко переконаний, що офшорний скандал для Порошенка матиме виключно репутаційні наслідки, тому жодного покарання президент не понесе. А звичайних українців змусили думати про нові, підвищені тарифи та забути про цю "проблему" Порошенка.

" Всі провідні політичні сили України пов’язані з великим бізнесом. А весь великий український бізнес (підкреслюю: весь без винятку) пов’язаний з офшорними схемами. Тому всі "мовчали в тряпочку", побоюючись про себе: "а раптом якийсь мій офшор вилізе?". Чому так мляво відреагували пересічні громадяни? Один мій знайомий німецький журналіст був просто здивований, чому немає нового Майдану. Дійсно, чому? Швидше за все, тому, що абсолютна більшість українців зараз нікому не довіряють (не тільки Порошенко) і не будуть виходити з протестом під політичними гаслами. Якщо вже і змінювати владу, то на виборах і без нових революцій. А то ж наслідки чергової революції можуть бути ой як непередбачувані. В цьому ми вже неодноразово переконувалися. Ще одне пояснення: "офшори" - це якась абстрактна річ, безпосередньо ніяк не пов’язана з інтересами і політичними емоціями абсолютної більшості наших співгромадян. Комунальні тарифи людей цікавлять набагато більше, ніж офшори Порошенко.", - розповів Фесенко під час свого інтерв’ю для видання Fraza.ua.

Нагадаємо, більшість європейських політиків відразу після набуття публічного розголосу у причетності до офшорного скандалу подали у відставку. Жоден український політик не наслідував прикладу своїх європейських колег.

znaj.ua

Дата и время 11 мая 2016 г., 09:32     Просмотры Просмотров: 1561