АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

ОЛЕГ БАРНА: Біда країни не так у злодіях-корупціонерах, а в дурнях і популістах та подібній жовтомордній пресі

ОЛЕГ БАРНА: Біда країни не так у злодіях-корупціонерах, а в дурнях і популістах та подібній жовтомордній пресі
ОЛЕГ БАРНА: Біда країни не так у злодіях-корупціонерах, а в дурнях і популістах та подібній жовтомордній пресі

Я поважаю мудрість, гідність, розум, поміркованість та чітку громадянську, патріотичну позицію.

Але всю ту прокомуністичну гидоту, ватну халяву та колгоспне мислення із мізків окремих нащадків радянської влади, що отруює свідомість молодих українців, я постараюся вибити, якщо потрібно, то і не тільки повчальними статтями. Таке завдання вчителя: сіяти знання, плекати розум та вибивати дурь з голови. А тим паче, коли є депутатом. Реформи заради кращого життя та збереження України робити будемо, не дивлячись на крики проросійського інформаційного сміття, жовтої олігархічної преси та інфікованих радянською халявою окремих мутантів суспільства.

Почалася активна, а подекуди і буйна, реакція на мою статтю про необхідність енергозбереження та роль в цьому ринкової ціни на газ. Совкове, радянсько-халявне мислення повилазило мимоволі, не залежно від свідомості, що стверджує ще не готовність прорадянської вати до європеського способу життя, європейського відношення до роботи, європейського державотворення, а тільки готовність цих проросійських халявників, нащадків радянської влади лише до європейського корита, жратви та марнотратства. Невихованість, чи дебілізм проявляється саме в тому, що, не читаючи статтю, знаходяться вульгарні і хамські критикани, котрі не цураються матів, образ, обглоджують мої кістки, прочитавши лишень перекручений замовний, далеко не професійний пасквіль якоїсь жовтомордої писаки.

Дивно виходить у тої халявної вати: жити хоче по-європейськи, але їх методи називає недолугими. А може недолугість у ватному, колгоспно-радянському мисленні?

Тому я і кажу, що біда країни не так у злодіях-корупціонерах, а в дурнях і популістах та подібній жовтомордній пресі, завдячуючи котрій ці злодії-корупціонери і приходять до влади. Але саме цікаво те, що такою ватною ТУПІСТЮ щодо халявного газу ще більше заохочується корупційні схеми та злодії-олігархи, які хочуть контролювати газовий ринок.

Боже, бережи Україну від ДУРНІВ! Слава Україні!, - пише на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олег Барна.


Теги статьи: Барна Олег

Дата и время 11 мая 2016 г., 10:43     Просмотры Просмотров: 727
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052925