АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -4°C
Львов: -5°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Волинський чиновник заявив, що йому не соромно, що його сини служать у військах Росії

Волинський чиновник заявив, що йому не соромно, що його сини служать у військах Росії
Волинський чиновник заявив, що йому не соромно, що його сини служать у військах Росії

Очільник Володимир-Волинського міського управління освіти Дмитро Здіховський прокоментував інформацію щодо служби його синів у армії Росії.

Відео з прес-конференції опублікувало видання Волиньмедіа.

«Я за своїх дітей, мені абсолютно не соромно. Вони з 16-ти років у берцях і в казармі жили. Спочатку у військовому ліцеї, потім у військовому інституті. Ну  але життя склалося так, як склалося, так, як є. Я абсолютно не соромлюся цього. Хочу сказати, що я люблю свою державу Україна і так само люблю своїх дітей. І так само від них не відмовлюся», ‒ сказав Здіховський.

За його словами, він сам був у той час в Криму, тому бачив усе на власні очі.

«Судячи по таких заявах, непересічна людина, читаючи, думає отак: «Взяли, перейшли, зрадники. Все, продали Україну, побігли туди в Росію всі служити й працювати». Насправді це було кардинально, звичайно, не так. Тоді 26 лютого син зустрів мене, ми поверталися. Зразу з машини по телефону поступила тривога про бойову готовність, і після того діти як пішли, так більше ми їх і не бачили. Вони в частині були на підвищеній бойовій готовності. Вони майже місяць тримали там оборону, тримали частини, захист, тоді це була його частина єдина власне України, де був прапор України. І не пустили на свою територію до 19 березня нікого. Я там був, на КПП з іншими батьками. Там були козаки, були місцеві теж активісти, палили бочки, скати і так дальше. Ми тоді звичайно стояли за своїх дітей, передавали, носили їсти, продукти, тримали зв’язок», ‒ розповідає чиновник.

Здіховський каже, що в тій частині, де служили його сини, український прапор висів до 19 березня, потім його опустили.

«Вони чекали що держава згадає про них, що буде організовано спеціальний коридор для виїзду на Україну, транспорт. Але цього ніхто не зробив. Тодішня влада вирішувала свої нагальні питання. Від них просто відмовилися. Оголосили зрадниками. Їм запропонували наперед неприємлемі умови, які наперед знали, що це не буде. Кожному окремо добиратися, сказали: «Є вакансія в Донецьку, в Луганську, в Краматорську». А сім’ї, а якесь майно нажите? Ну та хай мої ще молоді, люди по 20 років там прослужили. Це не враховано. І зразу тисячі людей вийшли зрадниками. Там залишилися. Потім в житті оприділялися, залишалися. Тоді ще не було ні війни, ні АТО. Була анексія Криму. Сталось так, як сталось», ‒ продовжує Здіховський.

Крім того, він спростував інформацію, що будь-коли належав до Партії Регіонів.

Нагадаємо, депутат Волинської обласної ради Костянтин Зінкевич поширив інформацію про те, що сини начальника Володимир-Волинського міського відділу освіти Дмитра Здіховського навесні 2014 року прийняли присягу «на вірність Путіну».

informator.news


Теги статьи: Здиховский Дмитрий

Дата и время 12 мая 2016 г., 09:44     Просмотры Просмотров: 1603
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.125564