АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Люди Коломойського зробили Згуладзе «стрілочницею»

Люди Коломойського зробили Згуладзе «стрілочницею»
Люди Коломойського зробили Згуладзе «стрілочницею»

Політологи розкрили для порталу "Знай" таємницю звільнення Екі Згуладзе. По-перше, люди Коломойського у владі видавлюють з керівних постів "грузинський десант" реформаторів. А по-друге, зі Згуладзе зробили "стрілочницю" у провалі реформи МВС. Хоча, фактично, їй вдалося по-справжньому розворушити "осине гніздо" високопоставлених корупціонерів. А по-третє, перший заступник все-таки ж готова стати матір’ю.

Так, політолог Руслан Бортник повідомив, що причина в звільненні Згуладзе криється в активному витісненні грузинської антикорупційної команди (Сакварелідзе, Касько, Гайдар, яка була змушена залишити свій пост, - Ред.), з якої за великим рахунком зараз залишився тільки Мєхєіл Саакашвілі.

"Крім того, основу правлячої коаліції зараз складають люди Коломойського, і між ними проходить приховане підкилимове протистояння. Крім того, слабшає група, яка була орієнтована на американських республіканців в українській політиці. Друга складова - це провал реформи МВС, накопичення великої кількості корупційних скандалів різного роду, і те, що більшість українських політиків проти того, щоб Згуладзе займала цей пост ", - повідомив політолог.

У свою чергу глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко повідомив порталу "Знай", що звільнення Екі Згуладзе пов’язано безпосередньо з сімейними причинами.

"Розмови з грузинських джерел про це йшли ще до зміни прем’єр-міністра.Насправді, вона збиралася звільнятися ще у кінці 2015 року, але ії вмовили залишитися, щоб завершити передачу справ. Її відставка не означає того, що вона не хоче працювати з новим прем’єром Гройсманом або новими політиками - це все сімейний фактор ", - підсумував В. Фесенко.

Нагадаємо, перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе 11 травня подала у відставку. Дану інформацію підтвердив глава МВС Арсен Аваков. За словами глави МВС, Кабмін прийняв рішення на її прохання.

znaj.ua


Теги статьи: Эка Згуладзе

Дата и время 12 мая 2016 г., 12:29     Просмотры Просмотров: 1026
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051766