АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -4°C
Львов: -7°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

Енергетичні реформи і нові тарифи

Енергетичні реформи і нові тарифи
Енергетичні реформи і нові тарифи

Можливо, хтось скептично поставиться до того, що музикант та співачка (чи навіть громадський діяч) взяла участь у роботі Форуму енергоактивного партнерства. Я розумію, що вам важко перепозиціонувати мене із співачки у людину, яка професійно займається питаннями енергетики.

Насправді ж я почала професійно говорити за енергонезалежність та енергоефективність ще будучи депутатом Верховної Ради V скликання у 2006 році.

Ми навіть розробили закон, який стосувався відновлюваної та зеленої енергетики.

Я не буду зараз говорити про весь досвід, який у мене назбирався за цей час. 
Скажу лише, що на сьогоднішній день ми збудували свій енергоефективний будинок. Говорячи про це, я таким чином промотую потенційний позитивний образ України у світі.

На жаль, все частіше можна почути, що реформ в Україні не відбулися і невідомо, коли будуть. 
Я вірю, що реформи будуть. Зокрема, я вірю, що енергореформи вже розпочалися.

Я підтримала зміну тарифів. На мій погляд, ці зміни якраз і викликали активний інтерес до питання енергоефективності.

Це дало всім нам перший поштовх і сигнал, що можливості зявляються. Ми, як представники громадського сектору, дуже активізувалися, адже ми вже дуже довго ведемо цю роботу. Ми бачимо, що донори готові діяти.

Ми побачили, що уряд має програми. Звичайно, їх ще треба вдосконалювати, але тим не менше Уряд продемонстрував свою готовність.

Ми розуміємо, що після зміни тарифів люди чекають конкретних моделей і зрозумілої схеми, як їм діяти і споживати енергію. 

На порядку денному стоїть питання збереження, економії та розбудови української енергетики.

Яким чином це реалізувати?

Щоби підтримати енергетичні реформи і розпочати енергоефективну діяльність, ми вирішували ініціювати створення чистого і прозорого фонду з енергоефективності, до складу якого ми, як громадський сектор, увійдемо як окремий суб’єкт. 

На наш погляд, громадськість має бути представлена в такому утворенні в першу чергу для того, щоби виконати дуже гуманну місію - викликати максимальну довіру людей до цих реформ і розуміння до зміни тарифів.

Моя модель енергоефективності і енергетичної реформи полягає в тому, щоби створити все з позиції українця і енергоспоживання одного українця - як простий українець має модифікувати все своє споживання енергії.

Це величезна модель, яка потребує комплексного підходу.

Сьогодні ж наша ідея полягала в тому, щоби заявити про готовність Уряду, західних партнерів і громадськості діяти разом. Зараз всі мають бути зацікавлені в тому, щоби об’єднатися. Абсолютно не потрібне нагнітання негативу у зв’язку з реальними змінами в енергетичній сфері. Це антиукраїснька позиція.

Реформа в енергетиці – це одна з найважливіших для України і з точки зору її добробуту, і з точки зору її Незалежності, і з точки зору її іміджу на світовій арені.

Якщо буде активна і ефективна діяльність Уряду, якщо Парламентом будуть прийняті ряд законів в інтересах сфери енергоефективності, якщо буде підтримка зі сторони суспільства, унас повірять західні партнери і почнуть давати транші.

Якщо хоча би одна українська сім’я вже живе за енергоефективними схемами (а я себе до таких відношу), значить Україна вже енергоактивна!

Обозреватель


Теги статьи: ТарифиТарифыРеформыРеформи

Дата и время 13 мая 2016 г., 11:33     Просмотры Просмотров: 1396
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.239493