АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -1°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -7°C
Львов: -5°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

“Директора Бердичівського медколеджу “кришують” правоохоронні органи”, - Лабунська

“Директора Бердичівського медколеджу “кришують” правоохоронні органи”, - Лабунська
“Директора Бердичівського медколеджу “кришують” правоохоронні органи”, - Лабунська

Скандально відомий директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк хоче притягнути голову Житомирської обласної ради Анжеліку Лабунську до кримінальної відповідальності.

 

Скандально відомий директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк хоче притягнути голову Житомирської обласної ради Анжеліку Лабунську до кримінальної відповідальності за порушення трудового законодавства.

 

Відповідна інформація з’явилася після того, як голова обласної ради своїм розпорядженням створила робочу групу щодо вивчення питання розірвання контракту та звільнення з роботи директора комунального вищого навчального закладу “Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради. Підставою для створення цієї робочої групи стало звернення громадської організації Бердичева, в якому викладені факти непрофесійної та неетичної поведінки директора закладу, його протизаконної діяльності, а також ряд фактів, у яких Клименюк фігурував у якості підозрюваного, пише zhitomir.today

 

“Він вже настільки знахабнів, що написав заяву щодо порушення проти мене кримінальної справи за порушення трудового законодавства. Якщо депутатська комісія проводить перевірку, то потрібно бути на робочому місці  і відповідати за все. Людина має право на відпустку, але як тільки якась перевірка – він або знаходиться на лікарняному, або у відпустці, причому документи ніякі щодо відпустки мені не надходили. Розумієте, якщо людина так себе поводить не маючи підтримки з боку правоохоронних органів, вона б собі такого не дозволяла. Ситуація з цією людиною вже має довгу історію з бородою. На жаль, маючи високих покровителів, ця людина дозволяє собі робити такі речі, які не просто посадова особа, а навіть чоловік дозволити не може. Напевно, всі пам’ятають скандал, коли Клименюк п’яним потрапив у ДТП. Коли приїхали журналісти центральних каналів, він їх побив та розбив камеру. Жодної відповідальності за це він не поніс”, – пояснила Лабунська. 

 

Директор навчального закладу вже майже рік на лікарняному. Навіть встиг за цей час оформити інвалідність. А за свої вчинки по відношенню до людей, студентів та журналістів досі не притягнутий до відповідальності, хоча вже кілька разів по фактах різного роду правопорушень відкривали кримінальні справи.

 

Та це все нічого у порівнянні з тим, що трапилося у травні 2015 року. Звістка про самогубство студентки Бердичівського медичного коледжу, до якого причетний директор закладу, шокувала всіх. Рідні вважають винним у її смерті Володимира Клименюка, який, запевняють, домагався її.

 

“Знаєте, диму без вогню не буває. Я розмовляла безпосередньо з дівчатами, які навчаються в медколеджі, і з матерями цих дівчат. Вибачте, але коли до гуртожитку під’їжджає його авто і возить дівчат невідомо куди, як це назвати? Як таке можна терпіти? Я як юрист розумію, що за ті речі, які він коїть, має бути кримінальна відповідальність. Люди багато разів писали заяви до правоохоронних органів, але жодної реакції немає. Вони вже бояться. Кажуть, навіщо писати, якщо після того тільки з нами і розправляються, а до нього ніяких мір не застосовують. Щоб ви розуміли, в нього син служить в СБУ.  Я планую написати офіційного листа щодо перевірки ймовірності використання службового становища його сином”, – пояснила голова обласної ради.

 

Вона переконана, що скандального директора медколеджу “кришують” силові структури, причому на всеукраїнському рівні. Зокрема, Лабунська має підстави підозрювати причетність до такого “кришування” сина Клименюка, який працює в СБУ.

 

“Ідуть вказівки і поліція ні на що не реагує. Як люди можуть добитися якоїсь справедливості? Скажу відверто, я буду звертатися до керівника СБУ Грицака щодо проведення службового розслідування. Хай працює служба внутрішньої безпеки, адже диму без вогню не буває. Всі бачать, що людина (Володимир Клименюк) точно так само нахабно продовжує себе поводити”, – пояснилаАнжеліка Лабунська.

 

Усі кримінальні справи, відкриті за всіма фактами і порушеннями директором Бердичівського медколеджу на сьогодні або закриті, або знаходяться в підвішеному стані. Зі слів голови Житомирської обласної ради, працівники СБУ не єдині хто займаються "кришуванням" так званої медичної мафії. Є й інші причетні до цього.

 

“Знаєте, медичний коледж – це один з гвинтиків так званої медичної мафії. Тут така кругова порука, що в мене виникає багато запитань і до лікарів, які є сьогодні депутатами обласної ради і членами депутатських комісій. Вони один одного покривають. В тому числі і директора Бердичівського медколеджу. Тут все настільки щільно пов’язано, але мені є що сказати. Я скоро дам по цьому питанню прес-конференцію. Знаєте, безкарність приводить до вседозволеності. Яскравий приклад цьому – Клименюк. На жаль, не дивлячись на буремні події та революцію, минулого року обласна рада минулого скликання продовжила контракт пану Клименюку на п’ять років. Сама ж форма контракту прописана так, що він може робити все, що завгодно і не несе за це жодної відповідальності. Але є загальні норми трудового кодексу і, повірте мені, ми обов’язково знайдемо законні підстави його звільнити. Ця людина не може бути не тільки керівником медичного коледжу, він вже має відповідати за свої вчинки і нести кримінальну відповідальність за те, що робить”, – сказала Лабунська.

 

Просто проголосувати депутатським корпусом і звільнити його з роботи неможливо, адже у судовому порядку Клименюк може оскаржити це рішення та поновитися на посаді, тому обласна рада буде проводити процедуру його звільнення згідно з діючим законодавством.


Теги статьи: Клименюк ВладимирЛабунская Анжелика

Дата и время 15 мая 2016 г., 12:09     Просмотры Просмотров: 3266
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051534