АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Укрсиббанк та Єврокар "роз’їхалися" під час судового спору на 15 млн дол

Укрсиббанк та Єврокар "роз’їхалися" під час судового спору на 15 млн дол
Укрсиббанк та Єврокар "роз’їхалися" під час судового спору на 15 млн дол

25 квітня Госпсуд м. Києва при розгляді позову Укрсиббанку до ПрАТ «Єврокар» та ТОВ «Єврокар» щодо стягнення 15,2 млн дол. (в еквіваленті – 395 млн грн) ухваливрішення про заміну позивача його правонаступником - компанією «Атолендо Консалтинг Лімітед».

Згідно з матеріалами справи, позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачами умов кредитного договору №11258542000 від 27.11.2007.

30.03.2016 до суду від представників сторін надійшло спільне клопотання про відкладення розгляду справи в у зв`язку з проведенням переговорів щодо мирного врегулювання спору.

18.04.2016 від представника ПрАТ «Єврокар» надійшла заява про заміну сторони (позивача) у справі її правонаступником, з огляду на укладання 29.03.2016 між Укрсиббанком та компанією «Атолендо Консалтинг Лімітед» договору про відступлення права вимоги, що підтвердив у т.ч. представник Укрсиббанку.

19.04.2016 до суду від представника компанії «Атолендо Консалтинг Лімітед» надійшла заява про відмову від позову. Підстава для цього - одночасно з укладанням договору відступлення права вимоги між ПрАТ «Єврокар» та компанією «Атолендо Консалтинг Лімітед» була укладена додаткова угода №26 від 29.03.2016 про внесення змін до кредитного договору, який був викладений у новій редакції.

15.04.2016 між Укрсиббанком та компанією «Атолендо Консалтинг Лімітед» був укладений договір про відступлення прав вимоги за договорами поруки, зокрема, і за договором поруки № 256279 від 18.03.2013р., укладеного з ТОВ «Єврокар».

22 квітня суд також задовольнив заяву «Атолендо Консалтинг Лімітед» щодо відмови від позову та припинив провадження по вказаній справі.

«Єврокар» входить в групу «Атолл Холдинг». Єврокар - офіційний дистриб’ютор Skoda в Україні. Однойменний автозбиральний завод розташований на Закарпатті. Його потужності розраховані на виробництво 50 тис автомобілів на рік. ЗМІ писали, що до початку грудня «Єврокар» торік випустив 1,6 тис автомобілів.

Неформально «Єврокар» пов’язували, зокрема, з Василем Горбалем – одним з основних співвласників Укргазбанку до його націоналізації під час кризи 2008-2009 рр.

Водночас за даними держреєстру, офіційним кінцевим бенефіціаром ПрАТ «Єврокар» є Олег Боярин. Також він фігурує як кінцевий бенефіціар ТОВ «Єврокар» (яке зареєстроване за адресою м.Київ, просп. Перемоги, 67) і засновник ПрАТ «Атолл Холдінг».

У 2008 році О. Боярин в інтерв’ю заявляв, що з В. Горбалем його пов’язують давні дружні стосунки, водночас В. Горбаль як фізособа не є співвласником «Єврокара».

finbalance.com.ua


Теги статьи: ЕврокарУкрсиббанк

Дата и время 15 мая 2016 г., 17:27     Просмотры Просмотров: 2355
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Микитась и Фукс - "пролетают" с Проминвестбанком
Александр Ярославский: бизнес-путь от альфонса до шестерки Коломойского. Часть1
У Райффайзен Банку Аваль, ОТП Банку, Укрсиббанку, Креді Агріколь, Кредобанку - прибутки

Закарпатський "Єврокар" почне збирати кросовер Skoda Kodiaq
Збиток Укрсиббанку в 2016 році склав 994 млн грн при помірних резервах під кредити юрособам
Партнер Ярославского "положил глаз" на ОПЗ

На Закарпатье будут собирать новую иномарку Skoda Kodiaq
Ощадбанк, ПриватБанк и Укрсиббанк лидируют по сокращению сети
"УкрсибБАНбанк". Как запись в Twitter спровоцировала битву украинских банков за клиентов

Укрсиббанк: как снять деньги, когда отдадут депозит
Константин Лежнин из Укрсиббанк и Сергей Черненко из ПУМБ отмывали миллиарды, — Нацполиция
Нацполіція: Укрсиббанк, банк "Креді Агріколь" і ПУМБ задіяні в злочинних операціях

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065628