АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 10°C
Днепр: 14°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 10°C
Львов: 13°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 14°C
Ровно: 13°C

«ЛНРівці» зібралися на антиукраїнську акцію у Відень

«ЛНРівці» зібралися на антиукраїнську акцію у Відень
«ЛНРівці» зібралися на антиукраїнську акцію у Відень

Співголова ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов вимагає від голови Служби безпеки України В. Грицака, міністра закордонних справ П. Клімкіна скасувати дію закордонних паспортів членів делегації так званої Федерації профспілок самопроголошеної «ЛНР» та не допустити проведення антиукраїнської акції у Відні.

У заяві Д. Снєгирьова йдеться про наступне:

«З 1 по 3 червня 2016 року у Відні пройде чергове засідання секретаріату європейського регіонального офісу Всесвітньої Федерації профспілок (ВФП).

ВФП - це міжнародне об’єднання профспілок, від якого свого часу відкололися Британський конгрес тред-юніонів, Конгрес виробничих профспілок США та інші профцентри, які створили Міжнародну конфедерацію вільних профспілок. ВФП була створена на 1-й установчій конференції в Парижі 3 жовтня 1945 року. Перебувала під впливом Радянського Союзу, і зараз до неї входять профспілки майже всіх країн колишнього соцтабору та країн пост-СРСР. Орієнтована ВФП на комуністичну ідеологію. Нинішнє керівництво ВФП очолює Георгіс Маврікос з грецького профоб’єднання ПАМЕ і Компартії Греції; в 2006 році штаб-квартира організації була перенесена з Праги до Афін.

У засіданні секретаріату європейського регіонального офісу Всесвітньої Федерації профспілок візьме участь так звана Федерація профспілок самопроголошеної «ЛНР». Запрошення на цю зустріч ФП «ЛНР» отримала під час візиту в тимчасово окупований Луганськ представника Федерації профспілок Австрії Олівера Йонішкайта.

Делегацію так званої Федерації профспілок самопроголошеної «ЛНР» буде очолювати голова ФП «ЛНР» Олег Акімов. Крім Акімова, участь у засіданні європейського регіонального офісу ВФП візьме представник делегації профспілок «ЛНР» Андрій Кочетов.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», на 3 червня у Відні заплановано проведення акції «на підтримку трудящих ЛНР». Акція буде носити антиукраїнський характер. За задумом організаторів, під час проведення мітингу планується «розкрити злочинні фашистські дії режиму України».

Раніше представники «ЛНР» брали участь у XII Всесвітньому конгресі профспілок держслужбовців і працівників суміжних галузей, який проходив 13-14 лютого 2015 року в столиці Непалу Катманду. 1-2 червня 2015 року взяли участь у роботі міжнародної конференції профспілок в Брюсселі (Бельгія). 17 вересня 2015 року делегація «Федерації профспілок» «ЛНР» брала участь у роботі так званої міжнародної конференції солідарності з сирійським народом в столиці Сирії Дамаску.

Звертаю Вашу увагу на відсутність реакції з боку Міністерства закордонних справ України, яке жодним чином не реагує на міжнародні контакти представників самопроголошеної «ЛНР». Представники терористичних організацій «ЛНР-ДНР» в’їжджають за українськими паспортами, а не паспортами самопроголошених республік. У той же час під тиском російських спеціальних служб була спроба заборонити в’їзд на територію Республіки Білорусь учаснику мінських переговорів першому віце-спікеру ВР України І. Геращенко.

З метою недопущення проведення антиукраїнської акції у Відні вимагаю скасувати дію закордонних паспортів членів офіційної делегації так званої Федерації профспілок самопроголошеної «ЛНР» громадян України О. Акімова та А. Кочетова.

З метою недопущення проведення 3 червня у Відні мітингу, який буде носити виключно антиукраїнський характер, вимагаю викликати в МЗС України посла Австрії в Україні і проінформувати його про плани учасників конференції.»Источник:http://censor.net.ua/b2713

Дмитро СНЄГИРЬОВ, співголова ГІ "Права справа"


Теги статьи: Снегирев ДмитрийЛНР

Дата и время 20 мая 2016 г., 14:09     Просмотры Просмотров: 820
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В сеть выложили видео уничтожения опорного пункта боевиков на Донбассе
«Три-четыре дня». Путин пойдет на обострение войны на Донбассе
Кто воюет на стороне террористических группировок «ЛДНР» и какая за это ответственность?

Отримали відповідь: терористи "Л/ДНР" не змогли просунутися на Донбасі
Гиркин рассказал детали убийства одного из главарей боевиков
В "ЛНР" и "ДНР" ждут из Кремля замену Суркову: боевики называют имя человека Путина

Вогонь з житлових кварталів: терористи "ЛНР" повертаються до улюбленої тактики
У Луганчан нет ни времени, ни денег, ни сил на цирк и другие увеселения, — блогер
Когда начнется "большая война", мы вернемся на фронт - экс-пленный "ДНР"

Казачьи интриги: В «ЛНР» собрались «укротить» своевольных «казаков»
Расстреляли дома: журналист растрогал рассказом об уничтоженной семье на Донбассе
Волонтер показал командира таинственной "третьей силы" на Донбассе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068433