АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -2°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Суд відмовив у виселенні колишнього нардепа-регіонала зі службової квартири

Суд відмовив у виселенні колишнього нардепа-регіонала зі службової квартири
Суд відмовив у виселенні колишнього нардепа-регіонала зі службової квартири

Суд залишив колишньому народному депутату Олександру Черноморову службову квартиру на Позняках у столиці.

Про це свідчить рішення Дарницького райсуду м. Києва від 26 квітня, – пишуть «Наші гроші».

У листопаді 2009 року Управління справами Верховної Ради України видало Черноморову на сім’ю з трьох осіб ордер на право зайняття двокімнатної службової квартири на вул. Срібнокільській, 24.

У березні 2015 року керівник Апарату ВР Валентин Зайчук повідомив Черноморову, що він має звільнити службову квартиру (загалом Зайчук навесні 2015-го просив виселитися 14 екс-нардепів). Екс-регіонал у відповідь надіслав листа з проханням продовжити йому проживання.

Зайчук перенаправив звернення Черноморова (разом з аналогічним зверненням комуніста Спиридона Кілінкарова) в регламентний комітет, який постановив, що ес-нардеп має звільнити службове житло у зв’язку із закінченням його депутатських повноважень.

Оскільки Черноморов з квартири так і не виїхав, Управління справами звернулося до суду, який в задоволенні позову відмовив.

Суд встановив, що народні депутати отримують службове житло лише на період повноважень, після закінчення яких протягом трьох місяців мають звільнити займане житло, а в разі відмови – підлягають виселенню в судовому порядку без надання іншого жилого приміщення.

Однак, статтею 125 Житлового Кодексу України встановлено перелік осіб, яких не можна виселяти зі службових жилих приміщень без надання іншого житла. І Черноморов з родиною до них відноситься. Екс-нардеп як пенсіонер за віком та інвалід ІІ групи довічно, його дочка, яка є одинокою матір’ю, та її малолітній син не підлягають виселенню із службового приміщення без надання іншого житла.

Олександр Черноморов був депутатом V (2006-2007) та VI (2007-2012) скликань від Партії регіонів. До цього він працював у Фонді майна АР Крим, а також у Ялтинській міськраді. У 2002-2006 рр був депутатом Верховної Ради АР Крим.

Черноморов є співзасновником кримської республіканської громадської організації «Російський рух Криму», яку він очолював у 2001-2011 рр. Також до 2013 року він очолював кримську організацію партії «Русскій блок» (у травні 2014 року діяльність цієї партії на території України заборонено у зв’язку із закликами до повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності України).

zik.ua


Теги статьи: Черноморов Александр

Дата и время 20 мая 2016 г., 22:25     Просмотры Просмотров: 1167
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
13 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061387