АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 25°C
Днепр: 26°C
Одесса: 27°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 24°C
Львов: 21°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 22°C
Ровно: 22°C

Миротворець некоректно поступив з журналістами - активіст C14

Миротворець некоректно поступив з журналістами - активіст  C14
Миротворець некоректно поступив з журналістами - активіст C14

Активіст праворадикальної організації С14, Сергій Мазур, в інтерв’ю каналу «24», заявив, що насправді Миротворець некоректно поступив з журналістами.
Активіст зазначив; «Миротворець некомпетентно вчинив по відношенню до журналістів, тому що не можна було всіх під одну грядку виставляти в цьому списку. Ми (представники С14 — Прим. ред.) вважаємо, що сайт "Миротворець" повинен був виставити саме сепаратистських журналістів» - зазначив Сергій Мазур.

Після цього, заступник міністра інформаційної політики, Тетяна Попова, на своїй сторінці Фейсбук заявила, що вони з представниками С14 поговорили, порозумілися та домовились співпрацювати.


Тетяна Попова: «Я завжди кажу деяким депутатам та урядовцям: З людьми треба розмовляти»Також на зустрічі обговорювались питання роботи «Громадської ради» при міністерстві. Тетяна Попова зазначила, що зараз наглядова рада працює не ефективно. На що активісти С14 відповіли, що готові прийняти участь в роботі наглядової ради.

Нагадаємо, що претензії у Міністерства Інформаційної Політики та деяких журналістів до сайту «Миротворець» виникли після того, як на сайті були розміщені списки журналістів, що отримали «акредитацію» в так званій «ДНР», в 2014-2015 роках. Інформація була отримана шляхом хакерської атаки та взлому сайтів так званої «ДНР».

Олег Бойко


Теги статьи: Сайт МиротворецМазур Сергей

Дата и время 21 мая 2016 г., 11:23     Просмотры Просмотров: 3685
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.067306