АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Ощадбанк - лідер за відтоком гривневих депозитів населення, а Промінвестбанк – валютних

Ощадбанк - лідер за відтоком гривневих депозитів населення, а Промінвестбанк – валютних
Ощадбанк - лідер за відтоком гривневих депозитів населення, а Промінвестбанк – валютних

За підсумками І кварталу 2016 року обсяг депозитів населення скоротився в низки ТОП-банків. Подекуди відтік був більш ніж помітний.

Finbalance на основі даних НБУ простежив динаміку показників банків, у яких на 01 квітня депозитний портфель населення перевищував 1 млрд грн.

Таких фінустанов виявилося 34.

Так ось із них 13 зафіксували відтік гривневих депозитів фізосіб. Найбільше коштів населення втратив Ощадбанк (-2,58 млрд грн., або -7,2%) та Промінвестбанк (-533,9 млн грн., або -14,8%). Портфель гривневих вкладів фізосіб також «схуд» у Приватбанку, Райффайзен Банку Аваль, Укрсиббанку, Укрексімбанку, Укрсоцбанку, Сбербанку, ВТБ Банку, Правекс-банку, Універсал Банку, Ідея Банку, Міжнародному інвестиційному банку (див. нижче таблицю).

Обсяг валютних депозитів фізосіб із вказаної вище групи банків в І кварталі скоротився в 16-ти фінустанов. В абсолютному вимірі (сума) найзначніші втрати були в згаданого вже Промінвестбанку (-21,16 млн дол), а також Сбербанку (-15,3 млн дол). У відносному ж вимірі найсуттєвіше портфель валютних депозитів населення зменшився в «Ідея Банку» (-24,4%) та «Банку інвестицій і заощаджень» (-23,1%). Загалом же обсяг валютних вкладів фізосіб зменшився також в банку ПУМБ, Фідобанку, Укрсоцбанку, Укрсиббанку, Райффайзен Банку Аваль, ОТП Банку, Платинум Банку, ВТБ Банку, Міжнародному інвестиційному банку, Фортуна Банку, Креді Агріколь, Індустріалбанку (знову ж таки - див. нижче таблицю).

http://finbalance.com.ua/


Теги статьи: ДепозитыБанки

Дата и время 21 мая 2016 г., 18:06     Просмотры Просмотров: 1489
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.622965