АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -12°C
Днепр: -11°C
Одесса: -9°C
Чернигов: -12°C
Сумы: -11°C
Львов: -8°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -9°C
Ровно: -10°C

Ефективність української діаспори: австралійський канал попросив вибачення за помилки щодо «Мрії»

Ефективність української діаспори: австралійський канал попросив вибачення за помилки щодо «Мрії»
Ефективність української діаспори: австралійський канал попросив вибачення за помилки щодо «Мрії»

Минулої неділі в австралійському місті Перт сів український літак «Мрія», на що зібралося подивитися більш як 15 тисяч людей. Літак вилетів з Праги 10 травня, щоб доставити генератор вагою 130 тонн на Зелений континент. По дорозі до міста Перт літак робив кілька дозаправок, на що також збиралися подивитися великі натовпи.

Проте успішне приземлення «Мрії» було зіпсоване неправдивими даними, які озвучили в ефірі місцевих телеканалів Австралії (зокрема, Channel 7 News Melbourne, SBS World News, ABC news та інші): під час телепередач «Мрію» називали російським літаком. Це можна було б пояснити тим, що літак був сконструйований в часи Радянського Союзу. Проте на ньому були кольори українського прапора, які не можна було не помітити.

Це обурило українську громаду Австралії, які відразу закликали місцевих українців звернутися зі скаргами на телеканали. Посол України в Австралії Микола Кулініч та Стефан Романів, генеральний секретар Світового Конгресу Українців, організували протест та свого роду лікнеп для журналістів.

І це дало свої результати: вчора, 18 травня, на офіційному сайті телеканалу SBS були оприлюднені вибачення щодо помилок у ефірі SBS World News від 15 травня стосовно «Мрії»: «Ми констатували, що Антонов Ан-225 був російським літаком. Ми хотіли б уточнити, що літак насправді є українським. Перепрошуємо за помилки».

Як бачимо, вчасні та правильні дії української діаспори допомогли не лише виправити помилки, яких допустилися журналісти. Розуміння того, що найбільший у світі літак є саме українським, матиме позитивний вплив і на міжнародний імідж нашої держави. GU

За матеріалами global-ukraine


Теги статьи: Самолет МрияМрия

Дата и время 22 мая 2016 г., 17:43     Просмотры Просмотров: 1171
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052215