АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -5°C
Львов: -8°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

МІСЬКА ВЛАДА ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ (КОМСОМОЛЬСЬКА) БУДЕ ОСКАРЖУВАТИ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ У СУДІ

МІСЬКА ВЛАДА ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ (КОМСОМОЛЬСЬКА) БУДЕ ОСКАРЖУВАТИ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ У СУДІ
МІСЬКА ВЛАДА ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ (КОМСОМОЛЬСЬКА) БУДЕ ОСКАРЖУВАТИ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ У СУДІ

Мер перейменованого Комсомольська вважає, що боротьба із радянськими символами відбулася радянськими методами

Мешканці Горішніх Плавнів (Комсомольська) зібралися сьогодні на стихійний мітинг під будівлю міської ради. Вони протестують проти перейменування Верховною Радою їхнього міста на Горішні Плавні.

Комментарий жительницы Комсомольска в одной из групп города ВКонтакте

Міський голова Дмитро Биков повідомив «Полтавщині» про суть невдоволення і подальші дії міської влади:

— Ми не ставимо під сумнів виконання закону, хоча у вересні минулого року провели громадські слухання з приводу перейменування, де 98% мешканців виступили проти цього. Потім міська рада вирішила подати назву «Комсомольськ» у якості абревіатури. Це також не пройшло. Потім ми просили відтермінувати це питання до кінця року, бо громаді важко визначитись із новою назвою, адже варіант близько ста, а історичної назви немає. Пропонують і Борисфен, і Наддніпрянськ, і Боголюбськ, і Християнськ... Ми вважали, що центральна влада в курсі того, що місцева громада поки не готова до конкретної назви, як і не готова до варіанту «Горішні Плавні», який взагалі не має жодного стосунку до міста. Але в день голосування хтось витяг з-під сукна цей варіант і увів до загальної постанови. Думаю, що більшість нардепів не були у курсі, що громада Комсомольська проти цієї назви.

Дмитро Биков також повідомив, що міська влада планує оскаржувати це рішення у суді, а також знайшла розуміння на рівні влади обласної:

— Закон передбачав перейменування до 21 лютого 2016 року. Вони самі не вписалися у цей термін, а змін до закону (щодо подовження терміну) не внесли. Тому ми були впевнені, що маємо час до кінця 2016 року. Але ці борці із радянськими символами діють радянськими методами. Так з людьми поступати не можна. Тому ми плануємо оскаржити це рішення парламенту (у частині перейменування Комсомольська) у Вищому адміністративному суді. Також я сьогодні зустрівся із головою Полтавської ОДА Валерієм Головком і його першим заступником Андрієм Пісоцьким, які погодилися із тим, що в рамках децентралізації не можна нехтувати думкою громади. Тому, можливо, буде відповідне звернення від обласної влади до Президента та Верховної Ради.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Теги статьи: Закон о декоммунизацииКомсомольск

Дата и время 23 мая 2016 г., 14:49     Просмотры Просмотров: 1988
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.133588