АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Командування 93 бригади – критиканам: Прийдіть і покажіть, як треба

Командування 93 бригади – критиканам: Прийдіть і покажіть, як треба
Командування 93 бригади – критиканам: Прийдіть і покажіть, як треба

Командування 93-ї механізованої бригади на своїй сторінці у Фейсбуці звернулось до тих, хто безпідставно критикує Збройні Сили.

«Останнім часом палкі бійці «диванної сотні» та інші зрадознавці активізувалися у віртуальному просторі, критикуючи Збройні Сили України.

Не маючи реальних знань, вмінь і сил виконувати амбітні, складні та небезпечні задачі у реальності, ці персонажі голосять у мережі про те що все пропало, навколо зрада і всіх зливають.

Будь-який крок активно коментується експертами «з широкого кола питань» виключно у негативному контексті: бригада виконує бойові завдання – не міняють людей на передку, вирушає бригада на відновлення боєздатності чи навчання – марнотратство і оголення фронту, видається нова форма – погана і не така як треба, облаштовується побут у таборі – не цим має займатися солдат.

Так прийдіть і станьте до строю, покажіть як це робиться власним прикладом.

Агов! Де ж ви?

У той час коли країна переживає переломний період, а нація консолідується навколо перемоги, нас підштовхують власними руками зруйнувати здобуте – підривати імідж Збройних Сил, дискредитувати службу за контрактом та сіяти розбрат.

Не розуміючи, що репост красного слівця від фрілансера чи чергової псевдо сенсації – це подарунок для ворожої пропаганди. Розголошення у мережі ненавмисно, або ж гірше – за винагороду, закритої інформації щодо дислокації, керівного складу, планів поточних та майбутніх дій військових частин воюючої країни, це взагалі що?

Мотивація співців зради полягає не у конструктивній критиці для покращення ситуації чи впровадження корисних інновацій, мотивація полягає у поширені теми «зради» заради «зради» – зради, яку ніхто не бачив, але усіх зливають, а патріотів вже всіх пересаджали.

Десь недопрацьовує СБУ, раз стільки «патріотів» розмірковують у соцмережах «про долю батьківщини» з комфортної висоти власного дивану…

Успіх приходить до сміливих та наполегливих. Наш караван рушить до Перемоги, і честі стати її частиною гідний не кожен.

А Зрада – вона така зрада…

З повагою до всіх, керівництво 93 ОМБр».


Теги статьи: 93 бригада

Дата и время 23 мая 2016 г., 20:30     Просмотры Просмотров: 1342
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053005