АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Саакашвілі згортає справи в Україні і повертається до Грузії

Саакашвілі згортає справи в Україні і повертається до Грузії
Саакашвілі згортає справи в Україні і повертається до Грузії

Міхеіл Саакашвілі повертається до Грузії і планує відновити там свою політичну діяльність.

Міхеіл Саакашвілі згортає свою політичну діяльність в Україні і готується до повернення в Грузію. Про це ІНФОРМАТОР повідомили джерела в Адміністрації Президента.

За словами інсайдерів, до такого кроку відомого політика підштовхнули низка обставин як в Україні, так і в Грузії. У нашій країні кавказький політик не зміг реалізувати свої амбіції і задуми, до того ж, через запальний і непримиримий характер розсварився з близьким оточенням Петра Порошенка. Зокрема, з головою ДФС Романом Насіровим. Іншою персоною, з ким у Міхеіла Ніколозивича склалися напружені відносини, став Володимир Гройсман. Є і інші, менш відомі функціонери влади, з якими Саакашвілі не знайшов порозуміння, а відтак, українсько-грузинський політик не зміг спрацюватися попри давні тісні зв’язки з Петром Порошенком.

Іншою обставиною, яка підштовхнула Міхеіла Ніколозовича до радикального кроку, стали політичні зміни в грузинському політикумі. За останній рік там оновився політичний клімат, і колишня коаліція влада стрімко втрачає свої позиції, як і контроль з Москви. До того ж, кримінальні справи, відкриті проти Саакашвілі, закрили. Так, 1 серпня 2014 року Тбіліський міський суд задовольнив вимогу головної прокуратури Грузії та заочно обрав попереднє ув’язнення для М. Саакашвілі як запобіжний захід. Того ж року йому пред’явили звинувачення у розтраті бюджетних коштів. 14 серпня Головна прокуратура Грузії оголосила у внутрішньодержавний розшук М. Саакашвілі. Саакашвілі були оголошені звинувачення у трьох кримінальних справах. У вересні 2014 року Головна прокуратура Грузії наклала арешт на майно екс-президента, його дружини та матері. З продовженням війни в Україні, кількість відкритих справ проти Саакашвілі та його команди збільшувалась, однак, навесні 2015 року стався перелом: 31 травня міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила, що Грузія вичерпала правовий шанс екстрадувати Саакашвілі, оскільки той отримав українське громадянство, проте формально він лишається громадянином Грузії. Згодом, кримінальні справи проти нього почали закривати.

З усього видно, що екс-президент домовився з місцевою владою, і підготував своє повернення до Грузії. Разом із ним перебування в Україні почав згортати і весь його “грузинський десант” – уродженці Грузії, які поступово залишають посади в нашій країні.

informator.news


Теги статьи: Михаил Саакашвили

Дата и время 24 мая 2016 г., 09:05     Просмотры Просмотров: 2326
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Саакашвили: победа украинского народа над барыгами близка как никогда
Как власть избавляется от сторонников Саакашвили
Михаил Подоляк: «Меняем фамилию, ставим другого «Кучму» и побежали по новому кругу»

Гильотина уже ждет коррупцию Порошенко – Саакашвили
Понятно, что Порошенко не может не идти на президентские выборы. Он теперь как товарищ Саахов — либо в ЗАГС, либо к прокурору, — Касьянов
"Марш возмущенных" сопровождали около 300 правоохранителей

Касьянов: главная цель оппозиции – страшное разочарование – в майданах, лидерах, своих силах. Как это давно случилось в России
Советник Авакова предположил наличие у Саакашвили «психических проблем»
Порошенко уйдет из власти без денег и недалеко – Саакашвили

Саакашвили показал важный документ
Ответный ход Арсена. Знаете, для меня в этом деле все более или менее ясно, — Сергей Гайдай
«Кодло засуетилось» с приближением 7 ноября: на всех телеканалах шельмуют Саакашвили

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061361