АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -5°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -6°C
Львов: -5°C
Ужгород: 3°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

Близько тисячі українських патрульних пройдуть стажування у Туреччині

Близько тисячі українських патрульних пройдуть стажування у Туреччині
Близько тисячі українських патрульних пройдуть стажування у Туреччині

Українські поліцейські пройдуть короткотермінове стажування в департаментах та навчальних закладах Турецької Республіки, що спеціалізуються на боротьбі із тероризмом та наркотиками.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

«Я вдячна Генеральному директорату з безпеки Турецької Республіки за згоду прийняти у червні близько тисячі представників патрульної поліції України для проходження короткотермінових курсів», – зазначила глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

За її словами, українські поліцейські пройдуть стажування на базі департаментів охорони, громадської безпеки, а також академії боротьби із тероризмом, академії боротьби із наркотиками та організованою злочинністю і поліцейської академії Туреччини.

Глава МВС України Арсен Аваков зазначив, що важливою складовою двостороннього безпекового співробітництва повинна стати глибока співпраця правоохоронних органів обох держав у сфері цивільної безпеки та боротьби зі злочинністю.

«Я переконаний, що для ефективної боротьби із тероризмом і транскордонною злочинністю потрібна консолідація дій, особливо держав-сусідів», – зазначив очільник міністерства.

За словами іноземного дипломата, уряд Туреччини має намір надати допомогу для потреб Національної поліції України, а також сприяти активній взаємодії у правоохоронній сфері.

pravda.press


Теги статьи: Деканоидзе ХатияПатрульная полиция

Дата и время 24 мая 2016 г., 12:21     Просмотры Просмотров: 831
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.101715