АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ремонт траси на Бухарест буде здійснювати офшорна компанія

Ремонт траси на Бухарест буде здійснювати офшорна компанія
Ремонт траси на Бухарест буде здійснювати офшорна компанія

Про необхідність капітального ремонту траси Одеса-Рені неодноразово говорили різні високопосадовці – дійсно, міжнародна траса в жахливому стані. Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі пролобіював виділення грошей на ремонт з надпланових надходжень одеської митниці.

З цим питанням було пов’язано багато скандалів, але нарешті рішення було таки прийнято: в березні в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Одеський області Олександр Ланге-Чалий відрапортував: капітальний ремонт траси стартує найближчим часом, термін закінчення робіт – жовтень 2016 року. За словами чиновника, буде оновлено близько 80 кілометрів дороги, цю відстань поділено на 19 ділянок довжиною від 1 до 6 кілометрів.

Кожного виконавцяробіт  визначить конкурс. Як зазначив Олександр Ланге-Чалий, ще в 2015 році був розіграний один лот, ремонт кілометру шляху здійснила компанія «Автомагістраль-Південь».

Проект відремонтованої траси, презентований Одеською ОГА

А у квітні-травні пройшли тендери щодо подальшого ремонту траси. Переможцями стали компанія «Ростдорстрой», що відремонтує 10 кілометрів дороги за більш, ніж 113 мільйонів гривень, та знов фірма «Автомагістраль-Південь», яка повинна освоїти понад 66 мільйонів бюджетних коштів. У червні конкурс визначить нових виконавців робіт на міжнародній трасі, що веде до Румунії.

Компанія «Ростдорстрой» зареєстрована в офшорі на Вірґінських островах. Вона неодноразово вигравала тендери на ремонт доріг в Одесі та Києві. Її власниками є громадянин Великої Британії Олександр Жуков, який проходив фігурантом у справі про торгівлю зброєю, а його дочка є дружиною відомого російського олігарха Романа Абрамовича.

Крім нього, в засновниках фірми значаться одесити – кандидат у депутати Одеської міськради від промерської партії «Доверяй делам» Євген Коновалов, Олександр Рацкевич і депутат Одеської міської ради (партія «Доверяй делам») Юрій Шумахер.

Скани з Єдиного реєстру підприємці України

 

Щодо фірми «Автомагістраль-Південь», то її заснували жителі Одеської області. На ринку, як випливає з реєстру підприємств України, компанія з 2006 року, має декілька філій у Львові, Дніпрі, Києві, а  ось статутний капітал «Автомагістраль-Півдня», який виграє мільйонні тендери, всього 40 тисяч гривень.

Скани з Єдиного реєстру підприємці України

 

Треба зазначити, що ремонт кожного кілометра вартує приблизно від 7 до 15 мільйонів гривень за один кілометр в залежності від робіт. Крім цього, заплановано і  ремонт моста через Дністер, який стане бюджету приблизно в 40 мільйонів гривень.

Роботи стартували з боку міста Рені, тому що саме там траса в найгіршому стані. Вартість всіх робіт – один мільярд гривень. Фінансування проекту буде здійснюватися з трьох джерел – Фонд регіонального розвитку (надходження з митниці), бюджет Укравтодору, обласний бюджет.

Одеса-Рені

 


Теги статьи: ОффшорОффшорыДорогаДороги

Дата и время 24 мая 2016 г., 13:33     Просмотры Просмотров: 1060
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058604