АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -5°C
Днепр: -5°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -5°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

РОЗДРІБНІ КРЕДИТИ БАНКУ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ": КОМУ ЇХ ПРОПОНУЮТЬ ПОВЕРТАТИ

РОЗДРІБНІ КРЕДИТИ БАНКУ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ": КОМУ ЇХ ПРОПОНУЮТЬ ПОВЕРТАТИ
РОЗДРІБНІ КРЕДИТИ БАНКУ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ": КОМУ ЇХ ПРОПОНУЮТЬ ПОВЕРТАТИ

Позавчора сайт «Курс денег» - ще до появи офіційного повідомлення НБУ щодо визнання непласпроможним банку «Михайлівський» - написав, що "клієнтам банку "Михайлівський", які звертаються з метою погасити заборгованість по кредитних картах, видають реквізити ТОВ Фінансової компанії "Фагор"» (див. також нижче фото із форуму сайту finance.ua). «За твердженням працівників банку, компанія викупила кредитний портфель банку, і погашати заборгованість тепер треба на її рахунок. Розрахунковий рахунок ТОВ "Фагор" відкритий в банку Платинум», - констатували журналісти.

Така інформація з’явилася на фоні чуток про можливість об’єднання «Платинум Банку» та банку «Михайлівський» або придбання «Платинум Банком» частини кредитного портфелю банку «Михайлівський». У цьому контексті нагадаємо, що в п’ятницю 20 травня «Платинум Банку» повідомив, що Ігор Дорошенко - який 18 травня був звільнений з посади глави правління банку «Михайлівський» за його заявою - призначений головним виконавчим директором холдингу PT Platinum Public Limited – компанії-власниці 100% акцій «Платинум Банку».

За даними держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, засновник ТОВ «Фінансова компанія «Фагор» (статутний капітал – 7 млн грн) - ТОВ «Саблет», засновником якого є саме ж ТОВ «Фінансова компанія «Фагор» (внесок до статутного капіталу 6 999 300 грн) та Мальшакова Олена Геннадіївна (внесок до статутного фонду – 700 грн). Мальшакова О.Г. значиться також як кінцевий бенефіціар ТОВ «Саблет».

Що цікаво. На одному із сайтів працевлаштування 07.08.2015 було опубліковане резюме особи з таким же прізвищем, ім`ям та по батькові, яка претендує на посаду «начальник відділу бек-офісу банку/головний спеціаліст». Має досвід роботи в «Реал Банку», банку «Надра», Кредитпромбанку, «Дельта Банку» (всі на ліквідації).

Не готові стверджувати, що в двох вище наведених випадках йдеться про одну й ту ж людину. Однак фактаж наразі такий. Буде нова інформація – доповнимо.

До речі, ТОВ "Фінансова компанія "Фагор" було зареєстроване 29.12.2015. Нагадаємо, в офіційній заяві НБУ щодо визнання банку «Михайлівський» неплатоспроможним констатувалося, що "Михайлівський" був визнаний проблемним 23 грудня.

Додамо, що у вказаному повідомленні Нацбанку не згадувалося про сумнівні операції банку "Михайлівський" щодо продажу портфелів роздрібних кредитів. Щоправда, вказувалося, що «куратор отримав інформацію про низку операцій внутрішнього взаємозаліку» (може йтися, наприклад, про «схлопування» кредитів і депозитів, - Finbalance).

Окремо зазначалося, що «Національний банк не отримував пакет документів для приєднання ПАТ "Банк Михайлівський" до іншої установи".


Теги статьи: Банк Михайловский

Дата и время 25 мая 2016 г., 11:51     Просмотры Просмотров: 17216
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.265598