АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -14°C
Харьков: -13°C
Днепр: -13°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -12°C
Сумы: -11°C
Львов: -8°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Савченко втратила статус нардепа, – журналіст

Савченко втратила статус нардепа, – журналіст
Савченко втратила статус нардепа, – журналіст

Всім, хто заявляє, що народний депутат України Савченко Надія Вікторівна, нарешті, приступила до виконання своїх обов’язків, хочу нагадати, що, відповідно до п.2 ст.4 Закону України «Про статус народного депутата України», повноваження народного депутата України припиняються в разі набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього.

Оскільки України є учасником Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах, укладеної 22 січня 1993 року в Мінську між державами – членами СНД, не припинила своєї участі в цій Конвенції, як і в Співдружності Незалежних Держав, то вирок російського суду, яким було засуджено народного депутата Савченко Н. В., має автоматично визнаватись на території України без додаткової процедури легалізації. Тим більше, що Україна в особі заступника генерального прокурора України Каська свого часу визнала юрисдикцію Росії в «справі Савченко» і виконувала доручення Слідчого комітету Російської федерації по цій справі саме на підставі Мінської конвенції.

Також нагадую, що, відповідно до статті 5 Закону України «Про статус народного депутата України», рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата Савченко Н.В. Верховна Рада України повинна прийняти в десятиденний строк за поданням комітету, до компетенції якого входять питання депутатської етики.


Теги статьи: Надежда Савченко

Дата и время 26 мая 2016 г., 09:10     Просмотры Просмотров: 3244
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064393