АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -4°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Військові озброїлися протидроновими гвинтівками

Військові озброїлися протидроновими гвинтівками
Військові озброїлися протидроновими гвинтівками

Міністерство оборони і міністерство внутрішньої безпеки США прийняли на озброєння протидронові гвинтівки DroneDefender, що дозволяють боротися з безпілотниками-порушниками. Як повідомляє Defence Talk, в цілому ці два відомства придбали сто пристроїв у компанії Batelle, що випускає їх.

Droneefender дозволяє «відключати» дронів на відстані до 400 метрів. Вага установки становить 6,8 кілограма, з яких 4,5 кілограма припадають на акумуляторну батарею. DroneDefender може безперервно працювати протягом п’яти годин. Пристрій може бути використано для захисту об’єктів від всіх серійних малих безпілотників.

Пристрій, оснащений двома антенами, може боротися з безпілотниками в трьох режимах. У першому - DroneDefender ставить перешкоди на частоті, на якій відбувається управління дроном. У другому - пристрій «глушить» сигнали GPS. Третій режим має на увазі одночасне «глушіння» каналу управління і супутникових сигналів.

Залежно від керуючого програмного забезпечення дрона, під впливом DroneDefender він або впаде, або зробить автономну посадку.

wartime.org.ua


Теги статьи: ВооружениеОружие

Дата и время 26 мая 2016 г., 10:41     Просмотры Просмотров: 1253
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.084148