АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 19°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 15°C
Львов: 15°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Цятку на портреті Арсеній Яценюк сприйняв як погрозу вбивства

Цятку на портреті Арсеній Яценюк сприйняв як погрозу вбивства
Цятку на портреті Арсеній Яценюк сприйняв як погрозу вбивства

Екс-прем’єр Арсеній Яценюк сприйняв намальовану цятку на своєму портреті у Кабміні як погрозу, після чого посилив заходи безпеки.

Приблизно з початку минулої осені за часів урядування Арсенія Яценюка, в Кабміні на стіні, де встановлені портрети міністрів економіки, хтось поставив помадою цятку на лобі на зображенні з Яценюком. Це сильно налякало тодішнього прем’єра і наробило переполоху в урядовій будівлі. “Жартівника” так і не знайшли. Однак, сам інцидент використали як причину для посилення охорони приміщення Кабміну. Про це ІНФОРМАТОР повідомили інсайдери в оточенні Володимира Гройсмана.

Окрім того, події 31 серпня 2015 року і подальші заходи протесту (тарифний майдан і т. д.) дали ще більше приводів для посилення охорони. Відтак, з осені 2015 року будівлі Кабінету міністрів України почали охороняти не лише штатні снайпери, а й 2-3 роти нацгвардії, озброєні автоматами і пістолетами.

Крім цього, більшість поверхів зі стратегічними міністерствами на входах вкрили броньованим склом, як і в’їзд з боку Урядового парку, яким, зазвичай, заїжджає прем’єр-міністр. Крім цього, змінили систему пропусків, за допомогою чого суттєво обмежили доступ “неперевіреним” особам.


Теги статьи: Яценюк

Дата и время 26 мая 2016 г., 22:30     Просмотры Просмотров: 1779
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 июня 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.062516