АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Цятку на портреті Арсеній Яценюк сприйняв як погрозу вбивства

Цятку на портреті Арсеній Яценюк сприйняв як погрозу вбивства
Цятку на портреті Арсеній Яценюк сприйняв як погрозу вбивства

Екс-прем’єр Арсеній Яценюк сприйняв намальовану цятку на своєму портреті у Кабміні як погрозу, після чого посилив заходи безпеки.

Приблизно з початку минулої осені за часів урядування Арсенія Яценюка, в Кабміні на стіні, де встановлені портрети міністрів економіки, хтось поставив помадою цятку на лобі на зображенні з Яценюком. Це сильно налякало тодішнього прем’єра і наробило переполоху в урядовій будівлі. “Жартівника” так і не знайшли. Однак, сам інцидент використали як причину для посилення охорони приміщення Кабміну. Про це ІНФОРМАТОР повідомили інсайдери в оточенні Володимира Гройсмана.

Окрім того, події 31 серпня 2015 року і подальші заходи протесту (тарифний майдан і т. д.) дали ще більше приводів для посилення охорони. Відтак, з осені 2015 року будівлі Кабінету міністрів України почали охороняти не лише штатні снайпери, а й 2-3 роти нацгвардії, озброєні автоматами і пістолетами.

Крім цього, більшість поверхів зі стратегічними міністерствами на входах вкрили броньованим склом, як і в’їзд з боку Урядового парку, яким, зазвичай, заїжджає прем’єр-міністр. Крім цього, змінили систему пропусків, за допомогою чого суттєво обмежили доступ “неперевіреним” особам.


Теги статьи: Яценюк

Дата и время 26 мая 2016 г., 22:30     Просмотры Просмотров: 1613
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060633