АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -4°C
Днепр: -3°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -3°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Кабмін Гройсмана посилено перевіряють на прослуховування і підсилюють озброєною гвардією

Кабмін Гройсмана посилено перевіряють на прослуховування і підсилюють озброєною гвардією
Кабмін Гройсмана посилено перевіряють на прослуховування і підсилюють озброєною гвардією

В Кабінеті міністрів проводяться перманентні зміни охоронних структур і ремонти задля виявлення закладених пристроїв для прослуховування.

Після призначення Володимира Гройсмана прем’єр-міністром, у Кабміні проводяться прискорені заходи із заміни й посилення системи охорони. Про цеІНФОРМАТОР повідомили джерела в Кабінеті міністрів України.

За словами інсайдерів, за більш як місяць після призначення прем’єра в Кабміні були проведені ремонти у майже всіх ключових приміщеннях, особливо для голови уряду, міністрів та їхніх заступників. Якщо раніше, особливо за часів регіоналів, ремонти робили задля відмивання грошей (та ж Богатирьова встановила за бюджетні кошти 6-метрове золоте дзеркало, а Герман придбала столи і стільці для замків, де ціна одного стільця коливалась в діапазоні 6-12 тисяч доларів), зараз влада зрозуміла помилки попередників, і намагається не дражнити громадян подібними розкошами. Але ремонти проводять із певною періодичністю задля виявлення закладених пристроїв для відеофіксації та прослуховування. Тому, за більш як місяць були проведені ремонти із заміною всіх меблів.

Так само, розпочатий процес із заміни всіх очільників охорони Кабміну. Разом з тим, відбуваються дивні кроки з насичення Кабміну озброєною гвардією і цементування системи багаторівневого відсіву людей, які можуть перебувати у будинку уряду. Для прикладу, у приміщенні Верховної Ради зазвичай перебуває не більше десяти автоматників, більшість з яких не показуються широкому загалу. Посилена озброєна охорона виставляється лише у разі надзвичайних подій і масових акцій протесту. А в Кабміні посилена озброєна охорона майже рік охороняє всі приміщення. Приблизно з початку минулої осені ще за уряду Арсенія Яценюка одного дня виявили, що на стіні, де встановлені портрети міністрів економіки, на зображенні з Яценюком помадою виставили цятку на лобі. Це налякало тодішнього прем’єра і дало привід до посилення охорони. Події 31 серпня 2015 року і подальші заходи протесту (тарифний майдан і т. д.) дали ще більше приводів для посилення охорони.
Після цього окрім групи снайперів Кабмін почали охороняти 2-3 роти нацгвардії, озброєних бойовими автоматами Калашникова і пістолетами. При цьому, озброєні солдати тепер стоять на прохідних майже всіх поверхів (які розподілені між різними міністерствами). Майже на всіх входах на поверхи міністерства встановили броньоване скло. Як вже писав ІНФОРМАТОР, головний заїзд прем’єра (з боку урядового парку – в напрямку майдану і вулиці Інститутської), вкрили броньованим склом, щоб прем’єр ніде не перебував на відкритому просторі.

До того ж, встановили більш складну систему “фільтрування” осіб, які пересуваються Кабміном: для всіх чиновників і техпрацівників встановили багатоетапні рівні доступу до тих чи інших приміщень. В такий спосіб, дійти до кабінету прем’єра або більшості міністрів може лише обмежена кількість осіб.
Більше того, з приходом Володимира Гройсмана багатьох чиновників і начальників охорони під різними приводами почали перевіряти на вправність у стрільбі. У підвальних приміщення Кабміну розміщені тири, де періодично відпрацьовують влучність не лише бодігардери, а й близьке оточення нинішнього прем’єра.

Відтак, як бачимо, Володимир Гройсман прийшовши на посаду голови уряду виказав свої побоювання перед конкурентами, і в першу чергу провів усі потрібні заходи задля виявлення пристроїв для стеження, щоб не потрапити в халепу. Окрім того, посилене “фільтрування” осіб, що мають доступ до прем’єра та більшості міністрів показує, що влада не лише боїться свого народу, а й конкурентів у владі, які можуть підслухати якісь компроментуючі таємниці.


Теги статьи: ПрослушкаГройсманКабмин

Дата и время 26 мая 2016 г., 22:34     Просмотры Просмотров: 1860
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075739