АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Як столичний «золотий хлопчик» «міністром ЛНР» став. Блог Дениса Киркача

Як столичний «золотий хлопчик» «міністром ЛНР» став. Блог Дениса Киркача
Як столичний «золотий хлопчик» «міністром ЛНР» став. Блог Дениса Киркача

Сьогодні розкажу про «міністра» юстиції гордої й незалежної «республіки» Сергія Коз’якова. «А чи вартий уваги якийсь сєпар?» – напевно запитаєте ви. «Вартий», – впевнено відповім я.

Адже не щодня представник столичної «золотої молоді» приєднується до самопроголошеного незрозуміло чого, очолює місцеву «ЦВК», допомагає обирати «республіканських» суддів та, в підсумку» очолив «мін’юст ЛНР». Ну й одним з перших потрапляє в санкційний список.

13295177_1073382629364507_1124830047_n (1)

Клан Коз’якових добре відомий серед столичних нотаріусів. Батько «міністра республіки» – Юрій Миколайович очолював Інспекцію з питань професійної відповідальності нотаріусів в Нотаріальній палаті України. Його брат Ігор раніше працював прокурором Стаханова, далі – проректором Національної академії прокуратури України. Розповідають і про Сестру Сергія Юрійовича, яка працює «TV-нотаріусом», надає «нотаріальні послуги» в ефірах телевізійних шоу.

Коротше, всі були зайняті, окрім роздовбая-Серьоги. Про його загули ходили легенди. Дійшло навіть до того, що батьки майбутнього «міністра», зібравшись на родинній раді, вирішили заслати синулю якнайдалі від столичних спокус. І обрали для цього Луганськ. На той момент, як я вже написав, його дядько, Ігор Миколайович, очолював прокуратуру Стаханова. Так, Сергій Коз’яков поступив до Луганської академії внутрішніх справ.

Втім, батькам одразу сказав, що в правоохоронні органи не піде. В кінці-кінців Коз’яков отримує нотаріальне свідоцтво та певний час працює нотаріусом в обласному центрі.

Ще скажемо, що перші роки луганського заслання позначились резонансним ДТП. Сергій Коз’яков їдучи із пасажиркою потрапив у ДТП. Дівчина, Ольга Свиридова, загинула. Винуватця аварії не було покарано.

І так би залишатись колишньому столичному мажору простим провінційним маловідомим нотаріусом, якби не «російська весна». Восени 2014, під час виборів «голови ЛНР», Коз’яков з’являється в якості голови «республіканської ЦВК». Протягом усієї передвиборчої кампанії Сергій стає зіркою російського ТБ. Він фігурує в більшості репортажів про вибори «голови республіки». Після перемоги Ігоря Плотницього Коз’яков знову зникає на деякий час, аби з’явитися в якості голови «кваліфікаційної комісії суддів ЛНР». Колишній столичний роздовбай допомогав «відроджувати судову систему» самопроголошеної республіки».

Наступний етап в стрімкій біографії «золотого хлопчика» – «міністерство юстиції ЛНР», яке він очолив в жовтні 2015. За час свого міністерства Коз’яков не відзначився жодними одіозними заявами. Мабуть інстинкт самозбереження відчуття підказував, що не варто висовуватись. В той період, коли його колег гучно звільняли, відправляючи «на підвал», Коз’яков без особливих втрат досидів до 2016ого.

До речі, дядьку «республіканського міністра» через «політичну діяльність» племінника було позбавлено всіх посад. В самого ж Сергія все гаразд. Гадаю, все в нього і в майбутньому буде гаразд. І хтозна, може ще побачимо його із значком депутата ВР. Не вірите? А от подивимось!.. Враховуючи окремі пункти мінських домовленостей і не таке можливо.

Денис КИРКАЧ, блогер, журналіст

dyvys.info


Теги статьи: ЛНРКозьяков Сергей

Дата и время 28 мая 2016 г., 10:11     Просмотры Просмотров: 3002
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

После "выборов" в "ДНР" и "ЛНР" Россия отказалась от участия в заседании в Минске
Луганские прокуратура и суд слили палачу "ЛНР" адреса пострадавших и свидетелей
Путин попал в собственную ловушку: боевики воюют на Донбассе с новой целью — Денис Казанский

’’Протянете ноги’’: Затулин дерзко пригрозил Украине из-за Донбасса
После "выборов" в "ДНР" и "ЛНР" Россия отказалась от участия в заседании в Минске
«Тедис Украина» финансирует боевиков?

«Выборы» в ОРДЛО: «Украине плевать, да и нам тоже»
Выборы в "ЛДНР" дают Украине лишний повод требовать усиления санкций
Москву ждет мощный удар: США отреагировали на ’’выборы’’ в ’’Л/ДНР’’

После «выборов» в «ЛДНР» Порошенко предложил изменить Конституцию
США осуждают Россию за псевдовыборы в ОРДЛО
«Выборы» в «ЛДНР»: Маломуж рассказал о дальнейших шагах России

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.080676