АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -14°C
Харьков: -13°C
Днепр: -14°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -12°C
Сумы: -10°C
Львов: -9°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -8°C
Ровно: -7°C

Діагноз - "Савченко". Громадяни вкотре підтверджують - демократія їм не потрібна

Діагноз - "Савченко". Громадяни вкотре підтверджують - демократія їм не потрібна
Діагноз - "Савченко". Громадяни вкотре підтверджують - демократія їм не потрібна

Діагноз - "Савченко".

Я точно знаю - невдовзі при згадці прізвища Савченко електорат почне плюватися і материтися. Він стогнатиме: "Ми на неї так сподівалися, а вона!..."

Читати коменти Савченкофілів зараз - це сеанс занурювання у свідомість божевільного. Савченко мусить визволити з полону всіх полонених... Савченко мусить подолати корупцію... Савченко мусить створити народне ополчення... Савченко мусить озброїти всіх бажаючих... Савченко мусить знизити тарифи на комуналку... Савченко мусить розігнати генералів, поставити полковників і перемогти Росію... Савченко мусить...

Мусить... Мусить... Мусить...

Замисліться на мить! Оце все мусить зробити звичайна армійська летьоха! Штурман-вертьльотник!

Чому? Ну, на неї ж покладають сподівання! За неї ж готові...

Чого готові? Працювати? Віддавати? Жертвувати наступні десять років, як колись жертвували поляки за Бальцеровича, який нині - представник президента в Кабміні?

Не вірю.

Смішно. Гірко. Боляче.

Вдумайтеся, величезна кількість наших людей готова покласти надії на пересічного офіцера збройних сил і повірити, що варто його звільнити з полону - і він прийде, порядок наведе. На кого ці люди покладуть надії завтра? На шахрая-проповідника? На відірваного популіста, якому вистачить хисту взяти владу раніше, ніж його встигне розпізнати демократична преса?... Але реалізувати теке можна лише шляхом збройного перевороту, тобто...

They needs a hero...

Забудьте нафіг про демократію. Прямо на ваших очах маси наших громадян вкотре підтверджують - демократія їм не потрібна. Їм не потрібне право самим будувати свій добробут. Їм не потрібна свобода слова. Їм потрібний - диктатор.

Вони всерйоз вірять, що проблеми країни - лише в поганому президенті і його оточенні, ну ще й може у ВР. Вони всерйоз вважають, що варто поміняти перших осіб - і польються молочні ріки, кисільні береги... Що головне - аби там наверху сидів чоловік хороший... Та хоч би й летьоха-вертольтник...

А не сподобається - вони знайдуть собі наступного кумира, і наступного, і ще... Аж поки не знайдеться той хто перетворить їх на або щасливих, або - мертвих. Тільки вони цього не усвідомлюють, вони - не думають, вони як алкаш на бодуні - хочуть!

Зважте - саме ці, ОЦІ люди узахльоб з брудом мішають Пороха і його команду.

Саме з ними нам будувати щасливе європейське майбутнє.

Це - діагноз.

PS. На цьому тлі мені дуже подобається поведінка самої Савченко. Вона - щира. Її штирить від людей після двох років самотності, і вона каже про це відверто. Вона не знає відповідей на питання, якими її завалюють - і чесно про те каже. Її кумарить від образу кумира, якого з неї ліплять - і вона цього не приховує. Коли обожнювання зміниться зневагою вона явно поставиться до того так само - пошле всіх куди подалі. І буде права.

Dmitro Vovnyanko


Теги статьи: Надежда Савченко

Дата и время 28 мая 2016 г., 11:52     Просмотры Просмотров: 1880
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066666