АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Суд зобов’язав ММКП “Мукачівводоканал” відшкодувати збитки на суму 51874 гривень

Суд зобов’язав ММКП “Мукачівводоканал” відшкодувати збитки на суму 51874 гривень
Суд зобов’язав ММКП “Мукачівводоканал” відшкодувати збитки на суму 51874 гривень

Господарський суд Закарпатської області задовольнив у повному обсязі позов щодо стягнення з Мукачівського міського комунального підприємства “Мукачівводоканал” відшкодування збитків в сумі 51874 гривні.

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ММКП “Мукачівводоканал”. У ході здійснення заходу державного нагляду (контролю) держінспекторами виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства ст.17 Закону України “Про відходи” та ст.ст. 44, 70 Водного Кодексу України, що підтверджено результатами інструментально-лабораторних досліджень відібраних проб стічних вод та поверхневих вод р. Латориця в контрольних створах. Відповідно до Методики Держекоінспекцією розраховано розмір відшкодування збитків, заподіяних водним об’єктам внаслідок скидів забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановленого нормативу ГДС та виставлено претензію ММКП “Мукачівводоканал” на суму 51874 гривні для добровільної сплати.

Оскільки в добровільному порядку комунальним підприємством не було відшкодовано заподіяні збитки, то в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Мукачівською місцевою прокуратурою було заявлено позов до суду

Обозреватель


Теги статьи: Мукачівводоканал

Дата и время 29 мая 2016 г., 09:02     Просмотры Просмотров: 2513
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.049463