АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Завершився з’їзд Опоблоку. Партія задекларувала проросійський курс

Завершився з’їзд Опоблоку. Партія задекларувала проросійський курс
Завершився з’їзд Опоблоку. Партія задекларувала проросійський курс

Сьомий з’їзд Опозиційного блоку завершився. Опозиціонери оприлюднили декларацію щодо «майбутнього України»

Як повідомляє “Главком“, сьогодні у Києві відбувся VII з’їзд Опозиційного блоку. Делегати з’їзду затвердили Статут партії в новій редакції, обрали керівні органи політсили.

Окрім цього, за підсумками з’їзду вони підготували декларацію, в якій йдеться, що Опоблок розпочав процес об’єднання опозиційних сил навколо головного завдання – «досягнення миру та забезпечення мирного розвитку в Україні».

Опозиціонери закликають відмовитися від «войовничої риторики» і від «дій, які поглиблюють конфлікт на території України».

«Будемо всіляко сприяти захисту традиційних цінностей і канонічної Православної церкви, як необхідної умови для громадянського миру в країні. Адже мир є першочерговим завданням для нашого суспільства. І єдиним можливим шляхом задля його досягнення є послідовне виконання Мінських домовленостей», – йдеться у декларації. .

Також в політ силі вважають, що «непрофесійні дії влади призвели до втрати традиційних ринків та цілих секторів економіки, катастрофічного падіння ВВП».

«Відбувається прискорена деіндустріалізація України. Бездумна політика української влади перетворила Україну на найвідсталішу країну Європи. Професійне, високофахове управління, модернізація економіки та розвиток сучасної України як індустріальної країни, має стати нашою спільною економічною метою, невід’ємною складовою національної ідеї.

 Сьогодні понад 80% громадян України на межі зубожіння. Внаслідок бездумних експериментів під гаслом «реформ» суспільство вимушене жити за низькими соціальними стандартами в умовах фактично зруйнованої системи соціального захисту, медицини, освіти. Україна потерпає від політики тарифного та соціального геноциду до наших пенсіонерів та інших мало захищених верств населення», – заявили опозиціонери.

При чому в Опозиційному блоці впевнені, що вони зможуть зупинити «політику тарифного та соціального геноциду»

«Конфлікт на сході України, соціальні злидні, корумпованість влади, політика тарифного та соціального геноциду штовхають Україну у кримінальну прірву. Сьогодні жоден громадянин України не може почуватися в цілковитій безпеці. Розквіт бандитизму (в тому числі під патріотичними гаслами), наявність неконтрольованих мілітарних формувань, стали справжнім викликом національній безпеці», наголошується у документі.

Опозиційний блок закликав усі політичні партії, громадські організації консолідувати зусилля для запобігання «кримінальної революції» та якнайшвидшого «наведення порядку в Україні, відновлення дієздатності державних інститутів, забезпечення спокою, стабільності і гарантованої безпеки життя кожного громадянина».

informator.news


Теги статьи: Оппозиционный блок

Дата и время 29 мая 2016 г., 10:38     Просмотры Просмотров: 1724
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Sorry, бабушка: как “Батькивщина” завалила президенту и премьеру план реформ
Тимошенко и партия «Батькивщина» по-прежнему лидируют в электоральных рейтингах
Королевская год скрывала свою маленькую дочь – СМИ

«Оппозиционер» Яковлев, которого в ГПУ считают «членом ОПГ «Мультика», поддержал борьбу властей с криминальным авторитетом Титовым
Киселев рассказал об агентах Кремля в Украине
Бойко готовится к большому забою

СМИ присудили "Оппоблоку" премию "Золотая Миска" за поддержку законопроектов власти
Добкин отличился очередным антиукраинским заявлением и незнанием украинской литературы
Резонансное ДТП с сыном Шуфрича: появилось новое видео с пострадавшим

Эксперт: Рабинович – единственный, кто не боится говорить правду о Левочкине и «Оппоблоке»
Нардеп попался на позорной переписке в Раде
Сыну Шуфрича запретили 2 месяца садиться за руль

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059612