АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -2°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Українці, які повернулися з заробітків, можуть отримувати пенсію в євро

Українці, які повернулися з заробітків, можуть отримувати пенсію в євро
Українці, які повернулися з заробітків, можуть отримувати пенсію в євро

Йдеться про Італію.

Іноземний працівник в Італії має право зареєструватися на біржі праці, отримати статус безробітного, а також зберегти право виплати пенсії у разі повернення на батьківщину.

Пенсію можуть отримувати ті, хто досягнув 65 років, і жінки, і чоловіки. Про це пише Українська газета. Щоб отримати пенсію, нараховану на основі контрибутів, для тих, хто почав їх виплачувати з 1996 року, не обов’язково робити це протягом п’яти років, як це передбачено для італійців. Проте цей реквізит є обов’язковим для нарахування пенсій за змішаною системою для тих, хто почав виплачувати контрибути після 1996 року. Ще одне правило, яке діє для іноземців інакше, ніж для італійців, стосується смерті працівника, який не досягнув 65 років. У цьому випадку виплату пенсії для спадкоємців не передбачено, бо вона починається лише після досягнення визначеного віку.

Родичам виплатять лише суму, акумульовану виплатою контрибутів, розділеною на кілька років. Якщо смерть працівника настане після 65 років, родичі отримуватимуть пенсію на загальних підставах, запроваджених для італійських працівників. Сезонні працівники, які повернулися на батьківщину, мають право перерахувати нагромаджені контрибути в Пенсійний фонд країни походження, а також зберегти можливість відновити її Італії в разі повернення. Для робітників громадян країн, що не входять до Євроунії, які залишилися на постійне проживання в Італії, чинними є Закони, передбачені для працівників-італійців. Законом Боссі - Фіні передбачено, що ті, хто досягнув пенсійного віку і отримує пенсію в Італії, можуть звернутись в Квестуру для отримання дозволу на проживання

. Громадяни країн, що не входять до Євроунії, і мають фізичну або розумову неповносправність, отримують таку ж пенсію, як і громадяни Італії. Проте її виплачують лише власникам Carta di soggiorno, що видається Квестурою після шести років легального перебування в Італії. Та за законами Європейської Унії, право на отримання цього документа набувають і ті, кому дозволено проживання терміном на один рік.

expres.ua


Теги статьи: Заробитчане

Дата и время 30 мая 2016 г., 16:32     Просмотры Просмотров: 1530
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.864091