АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 2°C
Днепр: 4°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Запах російської пропаганди: По школах розсилають ахметівську газету "Сегодня"

Запах російської пропаганди: По школах розсилають ахметівську газету "Сегодня"
Запах російської пропаганди: По школах розсилають ахметівську газету "Сегодня"

Сьогодні з пошти забирала свої книги, і мені віддали пресу, яку надіслали на шкільну бібліотеку. Почну з гарних новин, окрім журналу "Малятко" нам подарували передплату на чудовий часопис для дітей "Крилаті" та журнали "Веселі уроки" та "Веселі перерви". Щиро вдячна і втішена черговим приємним сюрпризом від наших друзів.

Коли ж побачила випуски газети "Сьогодні" (Юг Сегодня). Спочатку не здивувалася, багато хто так безкоштовно, аби зацікавити людей, надсилає так номер чи два..а тут три-чотири номера та ще кожен в трьох-чотирьох екземплярах. Зробила фото заголовків та адреси редакції: "День Победи в Украине: драки по всей стране и Родина-Мать в венке", "Донбасс-курс на выборы", "Украинцы прячут деньги в унитазах и погребах", Донецк: "дедов" велели не выбрасывать" "Погибло уже 50 детей", "Дети главных за границей, а украинская элита - с именными коктейлями и волынкой", "Очередной гуманитарный груз штаба Ахметова" тощо. Переконана, що подібні промиваючі мізки номери прийшли на кожну школу міста... при чому з Києва.

Команда Ахметова працює непогано на інформаційному фронті: до середини кожного випуску додана спортивна вкладка, в дусі нашого часу. Тематика випусків в актуалі того, що відбувається на Донеччині... вразила стаття про "відому" російськомовну письменницю Діну Рубіну: "Алкоголь-не выход, а вход в прекрасный мир. Мужество, смелость, благородство-все это признаки первой стадии алкогольного опьянения". Аромат російської пропаганди в усій красі, Україна виставлена у газеті в край непривабливому світлі,вкрай дискредитована, стовідсоткова критика з іронічними ремарками урядових рішень. Фото викладу пізніше.

P. S. Реклама у газеті теж цікава: "Потрібні доставщики негабаритного товару. Чоловіки до 23 років, освіта і досвід роботи значення не мають, вміння користуватися операційними системами Андроїд або Віндовз, вахтовий метод. надається житло, розрахунок щотижневий, від 5 тисяч гривень на тиждень".

Оксана ПРОСЕЛКОВА


Теги статьи: Газета СегодняПропаганда

Дата и время 31 мая 2016 г., 11:16     Просмотры Просмотров: 872
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057564