АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 1°C

Кожен, хто в період Майдану боровся проти свавілля влади й правоохоронців - сьогодні чи не злочинець

Кожен, хто в період Майдану боровся проти свавілля влади й правоохоронців - сьогодні чи не злочинець
Кожен, хто в період Майдану боровся проти свавілля влади й правоохоронців - сьогодні чи не злочинець

Під час Майдану, 22 лютого 2014, начальника Чопської митниці Міндоходів Сергія Харченка, який фактично отримав посаду від свого родича міністра доходів і зборів України олександра клименка на свій 30-й ювілей, біля будівлі Закарпатської ОДА прив’язали до "стовпа ганьби".

Харченко ж розповів про корупційні схеми, скільки контрабанди вивозилося, як бралися хабарі на Закарпатті, хто, кому і за що платив, які суми передавали на Київ, усе це тоді було зафіксовано на відео. Водночас тоді заявив, що його ніхто не бив, що було теж зафіксовано на відео журналістами.

Зізнання Харченка:

Прив’язали Харченка до стовпа ганьби представники Правого Сектору. Люди це сприйняли позитивно, бо обурювалися такими призначеннями, корупцією й хабарництвом, й усі жадали покарання винних, справедливості і позитивних змін. "Правий Сектор" же в ті дні фактично сприймався, як тими, хто може захистити людей від свавілля влади і чиновників.

Корупціонера Харченка прив’язали до "стовпа ганьби"

І сьогодні читаю, що керівник ПС на Закарпатті отримав підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів, підписав підозру слідчий генпрокуратури Попов. Йдеться у ній і про випадок з начальником митниці, зазначено, що "членами банди (мається на увазі ПС) 22.02.2014 здійснено напад на начальника МП "Чоп" Закарпатської митниці харченка, якому спричинено тілесні ушкодження"... Багато ще про що йдеться...

Та те, що тоді, в лютому 2014, прив’язали того начальника митниці - то люди були раді! та люди жадали, аби кожного хабарника так само прив’язати до такого ж стовпа ганьби! хотіли аби хабарників і корупціонерів звільнили, і не просто звільнили, а покарали! Люди хотіли змін, позитивних змін. І за це боролися. І це, виходить, нині вважається вже злочином... представниками влади, які прийшли до влади завдяки боротьбі Майдану, завдяки кожному, хто виходив і стояв на Майданах, хто боровся й прагнув справедливості...

Я так розумію, що сьогодні кожен, хто тоді, в період Майдану, був учасником тих усіх подій, боровся проти свавілля влади й правоохоронців - сьогодні чи не злочинець... і Героїв Небесної Сотні, якби вони не загинули, то їх би сьогодні, напевно, так само переслідували, намагалися запроторити до в’язниці, кидали за грати й називали злочинцями... То навіщо тоді якісь високі слова про Майдан, Небесну Сотню, покладання квітів загиблим на Майдані й т.д. зі сторони влади? Це все та водночас репресії й переслідування активістів Майдану, патріотів, добровольців - не в’яжеться. Це цинічно і бридко.

Світлана МАКСИМ’ЮК


Теги статьи: Правый секторХарченко Сергей

Дата и время 31 мая 2016 г., 12:37     Просмотры Просмотров: 1134
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068825