АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

У ЦВК кажуть, що публікацією партійної «чорної бухгалтерії» хочуть зірвати вибори у 7 округах

У ЦВК кажуть, що публікацією партійної «чорної бухгалтерії» хочуть зірвати вибори у 7 округах
У ЦВК кажуть, що публікацією партійної «чорної бухгалтерії» хочуть зірвати вибори у 7 округах

Публікація матеріалів з нібито «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, в якій фігурують грошові виплати на Центральну виборчу комісію у 2012 році у період виборів, є спробою зірвати проведення голосування у семи округах для дообрання народних депутатів у парламент, заплановане на 17 липня, заявляють у ЦВК.

«Глава ЦВК, так само, які і комісія, перебуває у виборчому процесі проміжних виборів народних депутатів України у семи округах. І мені здається, до певної міри, що те, що відбувається зараз, – це спроба вибити Центральну виборчу комісію з нормального робочого графіку роботи і зірвати вибори», – заявив завідувач відділу взаємодії із засобами масової інформації Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко у коментарі програмі «Схеми», спільному проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

В оприлюднених виданням «Українська правда» 31 травня документах, які нібито свідчать про тіньові витрати Партії регіонів, ЦВК фігурує кілька разів.

У матеріалах йдеться про те, що людина з даними Охендовський М.В., які повністю відповідають паспортним даним голови ЦВК Михайла Охендовського, отримала 1525 доларів на відрядження 8 червня 2012 року. У цей період країна готувалася до проведення парламентських виборів, що пройшли 28 жовтня. На той момент Охендовський був членом Центральної виборчої комісії. Підпис за отримання коштів подібний до справжнього підпису чиновника під офіційними документами.

Окрім того, відповідно до опублікованих матеріалів, гроші для ЦВК отримували Лукаш О.Л. та Калюжний В.А. Прізвища й ініціали цих людей збігаються із даними колишніх депутатів від Партії регіонів Олени Лукаш і Віталія Калюжного. Сестра Олени Лукаш Тетяна Лукаш досі є секретарем Центральної виборчої комісії. Призначення отриманих грошей у матеріалах зазначено як «відділи ЦВК», «відділи ЦВК листопад», «ЦВК», «відділи ЦВК травень 12». Фігурує декілька таких виплат на різні суми: 60 000 доларів, 20 000 доларів, 45 000 доларів і 2 200 000 доларів.

На телефонні дзвінки ані Михайло Охендовський, ані Олена Лукаш поки що не відповідають, редакція готова у будь-який момент оприлюднити їхні коментарі. 

Детальний аналіз опублікованих документів дивіться у програмі «Схеми» у четвер о 21:50 на «UA:Першому» телеканалі та сайті Радіо Свобода.


Теги статьи: ВыборыЦВКПартия регионов

Дата и время 31 мая 2016 г., 13:10     Просмотры Просмотров: 661
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Порошенко цинично обманул Майдан и сейчас готовит новую «ширку» — Виктор Трепак
В ВР сборище воров, предателей, деградировавших элементов, но когда мы говорим о плохом парламенте, надо начинать с плохих избирателей, – Гордон
СМИ: 21 штат США пострадал от хакерских атак РФ накануне выборов

Геннадий Корбан: Я возил в катафалках бюллетени, чтобы за Порошенко проголосовали в Донецкой области. Так кто кого кинул?
Неля Штепа собирается баллотироваться в президенты
Тимошенко и партия «Батькивщина» по-прежнему лидируют в электоральных рейтингах

Порошенко избегает выборов, поскольку они разрушат его виртуальный мир
Политики под шумок уже готовятся к выборам. Первые подробности “договорняка”
Переговоры без доверия: начнут ли искать замену президенту Порошенко

Будьте готовы к сюрпризам: социолог назвала соперников Порошенко на президентских выборах
Вангую и подкупы, и драки, и стрельбу - Гороховский о выборах в Днепре
Эксперты назвали главных соперников Порошенко на президентских выборах

Комментарии:

comments powered by Disqus
25 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.095858