АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -7°C
Львов: -4°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -6°C
Ровно: -7°C

У ЦВК кажуть, що публікацією партійної «чорної бухгалтерії» хочуть зірвати вибори у 7 округах

У ЦВК кажуть, що публікацією партійної «чорної бухгалтерії» хочуть зірвати вибори у 7 округах
У ЦВК кажуть, що публікацією партійної «чорної бухгалтерії» хочуть зірвати вибори у 7 округах

Публікація матеріалів з нібито «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, в якій фігурують грошові виплати на Центральну виборчу комісію у 2012 році у період виборів, є спробою зірвати проведення голосування у семи округах для дообрання народних депутатів у парламент, заплановане на 17 липня, заявляють у ЦВК.

«Глава ЦВК, так само, які і комісія, перебуває у виборчому процесі проміжних виборів народних депутатів України у семи округах. І мені здається, до певної міри, що те, що відбувається зараз, – це спроба вибити Центральну виборчу комісію з нормального робочого графіку роботи і зірвати вибори», – заявив завідувач відділу взаємодії із засобами масової інформації Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко у коментарі програмі «Схеми», спільному проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

В оприлюднених виданням «Українська правда» 31 травня документах, які нібито свідчать про тіньові витрати Партії регіонів, ЦВК фігурує кілька разів.

У матеріалах йдеться про те, що людина з даними Охендовський М.В., які повністю відповідають паспортним даним голови ЦВК Михайла Охендовського, отримала 1525 доларів на відрядження 8 червня 2012 року. У цей період країна готувалася до проведення парламентських виборів, що пройшли 28 жовтня. На той момент Охендовський був членом Центральної виборчої комісії. Підпис за отримання коштів подібний до справжнього підпису чиновника під офіційними документами.

Окрім того, відповідно до опублікованих матеріалів, гроші для ЦВК отримували Лукаш О.Л. та Калюжний В.А. Прізвища й ініціали цих людей збігаються із даними колишніх депутатів від Партії регіонів Олени Лукаш і Віталія Калюжного. Сестра Олени Лукаш Тетяна Лукаш досі є секретарем Центральної виборчої комісії. Призначення отриманих грошей у матеріалах зазначено як «відділи ЦВК», «відділи ЦВК листопад», «ЦВК», «відділи ЦВК травень 12». Фігурує декілька таких виплат на різні суми: 60 000 доларів, 20 000 доларів, 45 000 доларів і 2 200 000 доларів.

На телефонні дзвінки ані Михайло Охендовський, ані Олена Лукаш поки що не відповідають, редакція готова у будь-який момент оприлюднити їхні коментарі. 

Детальний аналіз опублікованих документів дивіться у програмі «Схеми» у четвер о 21:50 на «UA:Першому» телеканалі та сайті Радіо Свобода.


Теги статьи: ВыборыЦВКПартия регионов

Дата и время 31 мая 2016 г., 13:10     Просмотры Просмотров: 800
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Журналист Геворкян: Если дочь Путина решит баллотироваться в президенты, при этом ее папа будет оставаться в силе, – да, ее выберут
Братья Супруненко слепили свой «золотой батон»
Палец о палец не ударил – Азаров опроверг участие Порошенко в основании "ПР"

Гройсман может выйти из-под контроля власти и баллотироваться в президенты – нардеп
Сергей Щербина: «Наиболее сильные муки по теме для похода на выборы предстоят Порошенко»
С деньгами и в орденах от Порошенко. Партия регионов четыре года спустя

Президентство Порошенко стало началом его конца как политика – эксперт
Все дорого, в стране война и коррупция, - результаты соцопроса
Вот тут ФСБ прокололась. Никакой он не «Лолита» — волонтер

Друг Путина не станет президентом Чехии
Друг Путина лидирует на выборах
Ефремова оставили в СИЗО еще на два месяца

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061379