АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Гламурні функціонери: журналісти роздобули корпоративні фотографії печерських прокурорів

Гламурні функціонери: журналісти роздобули корпоративні фотографії печерських прокурорів
Гламурні функціонери: журналісти роздобули корпоративні фотографії печерських прокурорів

У доступ журналістам потрапили світлини працівників Печерської прокуратури, які показують їх схильність до гламуру, хизування багатством і нереалізованої сексуальності.

У мережу потрапили світлини з корпоративного альбому прокурорів Печерського району Києва. За словами чоловіка, який їх знайшов, альбоми лежали у відкритому доступі на одному з файлообмінників.

Фотосесії проводились кілька разів впродовж 2015 року компанією “Be.photo“. За словами представників компанії, один альбом для компанії з 40-45 чоловік буде коштувати 200 гривень (тобто компанії треба буде витратити в сумі близько 8 000 грн).

Більшість світлин виконані в доволі пристойному вигляді. Однак, більшість прокурорів елітного столичного району не оминула гламурність і статусність, яку вони намагаються підкреслити дорогими годинниками, прикрасами і одягом.

На деяких молоді прокурори намагаються показати креатив або авральність форми їх роботи. При цьому, більшість молоді намагається через світлини показати значущість і водночас нехтування документами, над якими вони працюють.

Деякі представники прекрасної статі, які працюють у Печерській прокуратурі, через світлини намагаються проявити свою нереалізовану сексуальність.

Варто зауважити, прокурори Печерської прокуратури доволі непублічні у сомережах і так же неохоче викладають свої декларації. Згідно більшості опублікованих декларацій за минулі роки вони живуть доволі скромно – можна сказати на одну зарплату. Однак, є й доволі цікаві прокурори, на яких варто було б звернути увагу антикорупційним структурам.

Так, наприклад, Шемовньов Гліб В’ячеславович за 2014 рік задекларував майже 250 тисяч доходу, серед якого зарплата лише половина. А у Ткач Андрій Володимирович хоч і задекларована одна зарплата, звідкись взялася новенька Nissan Almera, вартість якої складає на ринку від 170 до 200 тисяч гривень.

Як бачимо, світлини проливають світло на закрите життя і елементи внутрішнього світу елітної касти функціонерів елітного району Києва. Служники печерської Феміди поряд із суддями фігурують у багатьох скандальних справах не лише столиці, а й країни.

Можливо, після публікації цих фотографій працівники Печерської прокуратури м. Києва будуть більш відкриті, і оприлюднять, зрештою, свої декларації за минулі роки.

Сергій Вакула 
для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: ПрокуратураПрокурор

Дата и время 31 мая 2016 г., 18:29     Просмотры Просмотров: 1979
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Що вони собі нарозслідували: глава слідчого управління прокуратури Львівської області Володимир Брез
Прокуратура пришла в местные органы власти по делу о пожаре в детском лагере Одессы
Пожар в одесском лагере: Открыто два уголовных дела, идут обыски

Журналісти Сумщини звинуватили місцевого прокурора у корупції
«Юра, не занимайся таким бредом, и так смешно выглядишь. Пришли прокурора. И закончим это»: Сакварелидзе обратился к Луценко
Як харківська прокурорша Оксана Ломакіна собі на таунхауз нарозслідувала

Прокурор, дававший 10 тысяч долларов взятки, оштрафован судом на 12 тысяч гривен
Прокуратура начала экстрадиционную проверку по Саакашвили
Прорив Саакашвілі: Прикордонники готують матеріали для прокуратури на 4 епізоди

В Днепре на получении $25 тысяч взятки задержали местного прокурора
Директор киевской фирмы не уплатил 3,4 млн налогов при выполнении военного заказа
В Киеве через «донецкий» суд увели недвижимость на 8 млн

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.081623