АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 20°C
Львов: 19°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Ізраїль ініціює створення в Україні центру для лікування та реабілітації учасників АТО

Ізраїль ініціює створення в Україні центру для лікування та реабілітації учасників АТО
Ізраїль ініціює створення в Україні центру для лікування та реабілітації учасників АТО

Віце-прем’єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські обговорили варіанти допомоги ізраїльської сторони для українських військових - учасників АТО.

"Еліав Бєлоцерковські звернув окрему увагу Іванни Климпуш-Цинцадзе на два пріоритетні напрями роботи посольства Ізраїлю в Україні: психологічну допомогу людям з посттравматичним синдромом і реабілітацію військовослужбовців. Посол зазначив, що Ізраїль має унікальні знання і досвід у цих питаннях, які готовий передати Україні", - повідомляє в середу прес-служба віце-прем’єра за підсумками зустрічі.

За його словами, особливе місце займає проект центру, в якому ізраїльські фахівці тренували б українських медиків і надавали їм професійну підтримку під час безпосереднього лікування пацієнтів. У такому центрі також планується запровадити гарячу лінію першої психологічної допомоги, наприклад для учасників АТО.

Посол висловив сподівання, що такий центр стане для України національним проектом і держава докладе максимум зусиль для його реалізації. "Ізраїль, у свою чергу, готовий забезпечити такий центр технологіями, а його співробітників - спеціальними знаннями та тренуваннями", - йдеться в повідомленні.

Е.Бєлоцерковські також наголосив, що Ізраїль у своїх міжнародних переговорах завжди підтримує позицію України щодо її європейської та євроатлантичної інтеграції, а також у контексті агресії Росії.

ua.interfax.com.ua


Теги статьи: ИзраильКлимпуш-Цинцадзе

Дата и время 02 июня 2016 г., 10:47     Просмотры Просмотров: 803
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053717