АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 5°C
Днепр: 7°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 4°C
Львов: 5°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

АПОЛОГЕТ КРЕМЛЯ ПРОБУЄ У ЧЕРНІГОВІ СТВОРИТИ НАРОДНУ РАДУ


ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ, ЯКІ ІСНУЮТЬ В УКРАЇНІ, І ПЕРШ ЗА ВСЕ – ЩО ВИНИКЛИ Й ЧЕРЕЗ РОСІЙСЬКУ ВІЙСЬКОВУ ІНТЕРВЕНЦІЮ, ЖВАВО АКТИВІЗУЮТЬСЯ АНТИУКРАЇНСЬКО-ПРОРОСІЙСЬКІ СИЛИ,  ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЩОНАЙМЕНШУ МОЖЛИВІСТЬ.

Нещодавно до Чернігова завітали усі три найголовніші персони так званого «Українського вибору» московсько-путінського Віктора Медведчука, які намагалися створити в області своєрідну координаційну структуру, що цинічно назвали «гуманітарною групою», таким чином нагадуючи українцям про так звані «гуманітарні» вантажі з Росії.

А вже за два дні до Чернігова заїхала інша особа – яка величає себе  Сергієм Розумовським. Виявляється, він теж має намір балотуватися у народні депутати у 206-му виборчому окрузі. До того ж, і, можливо, це найголовніше, прагне найближчим часом створити саме в Чернігові представницький орган, який він назвав Народною Радою. Про все це політичний «диверсант» повідомив на прес-конференції, яку влаштував у Чернігівському прес-клубі «Чиста політика».

Сергій Розумовський не відкидає деякі факти з його особистої біографії. Він полковник, у свій час служив у російському КГБ, а згодом – у Севастополі. Під час майданівських подій на противагу українським патріотичним силам створив напіввійськову групу «Каскад», кістяк якої склали колишні офіцери та інші службисти.

А тому не дивно, що Сергій Розумовський не вважає ненажерливого Путіна та Росію, якою він нині керує, ворогом України.  Мислить, як і належить апологетам Кремля. «Росія – не є агресор, – сказав він журналістам, − а в Україні йде звичайнісінька громадянська війна». От тобі й маєш! Виявляється, на Сході нашої країни немає ані військової російської техніки, як не було її і в Криму, ані армійських представників з військових підрозділів та наймитів – громадян Російської Федерації.  І взагалі, на переконання Сергія Розумовського, сусідня держава до подій, які нині відбуваються в Україні, абсолютно не причетна, хіба що, як висловився сам кандидат у народні депутати, виступає як одна із сторін-учасниць оцієї «громадянської», на його переконання, війни на кшталт інших громадянських воєн, що відбувалися у різні часи, і в різних країнах.

Тож закономірно, що представники патріотичних сил Чернігова, Сергію Розумовському прямо так у вічі й сказали: «Сепаратизм на Чернігівщині – не пройде. Їдьте, будь ласка, поки вас по-доброму просять, у свою мілітаристсько-тоталітарну Росію».


Теги статьи: МедведчукЧерниговРозумовский Сергей

Дата и время 04 июня 2016 г., 15:07     Просмотры Просмотров: 906
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Якщо Порошенко відправив представляти Україну в Мінськ Медведчука, то питання не до Муженка, а до Петра, про що вони там домовлялись, — Мочанов
Блогер: Украине нужна Стратегия национального успеха
Учителей заставили сдавать ВНО: результаты ошеломляют

Соратницу Медведчука жестко осадили на российском ТВ
Мэр Чернигова: эти ступеньки «по-дебильному» слепили, я приказал разломать
Геннадий Корбан: Я возил в катафалках бюллетени, чтобы за Порошенко проголосовали в Донецкой области. Так кто кого кинул?

АМКУ взялся за рынок автогаза
С кем связано ООО «Креатив Трейдинг»
В Чернигове активисты вычислили сепаратиста, оскорбившего девушку-волонтера

Почему Медведчука нет в "Миротворце" наряду с Саакашвили и Тимошенко
Военный прокурор Максим Якубовский: из кубла Медведчука, доходы меньше, чем расходы
В Чернигове в колодце обнаружили тело женщины

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.081898