АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -5°C
Днепр: -1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -5°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Кличко – «Тримай УДАР»! Частина І – Земельні рейдери

Кличко – «Тримай УДАР»! Частина І – Земельні рейдери
Кличко – «Тримай УДАР»! Частина І – Земельні рейдери

Цитую отриманий від приятелів лист-звернення до Віталія Кличка з боку громадських активістів, зміст якого наводить на сумні думки щодо подальших політичних перспектив лідера “УДАРу”, у разі, якщо він не наведе лад серед своїх однопартійців.  ”Ми активісти громадського об’єднання «Тримай Удар!» розпочинаємо публічну люстрацію дій Віталія Кличка та лідерів партії УДАР. Так, нами встановлено, що заступник партії «УДАР» - народний депутат України А.Палатний та його однопартійці народний депутат України В.Іщенко та депутат Київради А.Странніков причетні до незаконного будівництва у м.Києві.

Історія цих незаконних оборудок така.

19.12.2002 року Київською міською радою всупереч земельного законодавства було прийняте рішення № 171/331 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею». Зазначеним рішенням затверджено проект відведення земельної ділянки ТОВ «Тельбін ІВА» (на той час керівником цієї структури був В.Іщенко, засновниками В.Іщенко та А.Странніков, які входили в «Блок Віталія Кличка» у Київраді) для будівництва та обслуговування торговельного комплексу по вул.Серафимовича, 6-А, віднесено зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови та передано її в довгострокову оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу.

16.07.2003 року було укладено договір оренди земельної ділянки (реєстр. № 739) між Київською міською радою та ТОВ «Тельбін ІВА».

І лише тільки 18 червня 2013 року ТОВ «Тельбін ІВА» отримало дозвіл на виконання будівельних робіт за № ІУ115131690350, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

9 липня 2013 року ТОВ «Тельбін ІВА», з метою забудови, було зведено бетонну огорожу по периметру зазначеної земельної ділянки, що викликало значний суспільний резонанс серед місцевих мешканців, які ні сном, ні духом не знали, що їх зелений сквер, так підступно віддали під забудову.

17 липня 2013 року до Окружного адміністративного суду м.Києва із адміністративним позовом про часткове визнання незаконним рішення Київської міської ради звернувся мешканці навколишніх будинків. Наприкінці серпня 2013 року в зазначену справу з метою захисту прав громадян та представництва їх інтересів в суді, вступила прокуратура Дніпровського району м.Києва.

На даний час, зазначена справа перебуває на особливому контролі керівництва Прокуратури м.Києва та Генеральної прокуратури України. Разом з тим, А.Палатний та В.Іщенко маючи корупційні зв’язки у керівництві Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в особі її начальника Кучера Сергія Миколайовича (свого часу був керівником наближеної до Віталія Кличка ТОВ «Новаполіс» та представником «Блоку Віталія Кличка» у м.Києві), відмовляється надавати відповідну інформацію органам прокуратури.

Вимагаємо, зупинити рейдерське захоплення членами партії «УДАР» київських земель! КЛИЧКО! ТРИМАЙ УДАР!”

Іван Ватрів

Источник: westua.net


Теги статьи: РейдерыКличко

Дата и время 05 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 5186
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.166298