АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 17°C
Львов: 16°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Кличко – «Тримай УДАР»! Частина І – Земельні рейдери

Кличко – «Тримай УДАР»! Частина І – Земельні рейдери
Кличко – «Тримай УДАР»! Частина І – Земельні рейдери

Цитую отриманий від приятелів лист-звернення до Віталія Кличка з боку громадських активістів, зміст якого наводить на сумні думки щодо подальших політичних перспектив лідера “УДАРу”, у разі, якщо він не наведе лад серед своїх однопартійців.  ”Ми активісти громадського об’єднання «Тримай Удар!» розпочинаємо публічну люстрацію дій Віталія Кличка та лідерів партії УДАР. Так, нами встановлено, що заступник партії «УДАР» - народний депутат України А.Палатний та його однопартійці народний депутат України В.Іщенко та депутат Київради А.Странніков причетні до незаконного будівництва у м.Києві.

Історія цих незаконних оборудок така.

19.12.2002 року Київською міською радою всупереч земельного законодавства було прийняте рішення № 171/331 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею». Зазначеним рішенням затверджено проект відведення земельної ділянки ТОВ «Тельбін ІВА» (на той час керівником цієї структури був В.Іщенко, засновниками В.Іщенко та А.Странніков, які входили в «Блок Віталія Кличка» у Київраді) для будівництва та обслуговування торговельного комплексу по вул.Серафимовича, 6-А, віднесено зазначену земельну ділянку до земель запасу житлової та громадської забудови та передано її в довгострокову оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу.

16.07.2003 року було укладено договір оренди земельної ділянки (реєстр. № 739) між Київською міською радою та ТОВ «Тельбін ІВА».

І лише тільки 18 червня 2013 року ТОВ «Тельбін ІВА» отримало дозвіл на виконання будівельних робіт за № ІУ115131690350, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

9 липня 2013 року ТОВ «Тельбін ІВА», з метою забудови, було зведено бетонну огорожу по периметру зазначеної земельної ділянки, що викликало значний суспільний резонанс серед місцевих мешканців, які ні сном, ні духом не знали, що їх зелений сквер, так підступно віддали під забудову.

17 липня 2013 року до Окружного адміністративного суду м.Києва із адміністративним позовом про часткове визнання незаконним рішення Київської міської ради звернувся мешканці навколишніх будинків. Наприкінці серпня 2013 року в зазначену справу з метою захисту прав громадян та представництва їх інтересів в суді, вступила прокуратура Дніпровського району м.Києва.

На даний час, зазначена справа перебуває на особливому контролі керівництва Прокуратури м.Києва та Генеральної прокуратури України. Разом з тим, А.Палатний та В.Іщенко маючи корупційні зв’язки у керівництві Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в особі її начальника Кучера Сергія Миколайовича (свого часу був керівником наближеної до Віталія Кличка ТОВ «Новаполіс» та представником «Блоку Віталія Кличка» у м.Києві), відмовляється надавати відповідну інформацію органам прокуратури.

Вимагаємо, зупинити рейдерське захоплення членами партії «УДАР» київських земель! КЛИЧКО! ТРИМАЙ УДАР!”

Іван Ватрів

Источник: westua.net


Теги статьи: РейдерыКличко

Дата и время 05 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 5003
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Кличко собирает подписи известных спортсменов и футболистов под письмом с требованием освободить Сенцова
Рейтинг: геи в современной элите Украины
Отравление диоксином: Владимир Кличко сделал заявление о политической карьере

Три аргумента, почему Кличко соврал, обосновывая повышение стоимости проезда в Киеве
Кличко пообіцяв відремонтувати за літо максимальну кількість доріг
Киевское метро задолжало 2 млрд грн фирме бизнесмена, не чуждого власти – журналист

От Кличко потребовали уволить его заместителя по ЖКХ Петра Пантелеева и главу Голосеевской РГА
Строительный бизнес бывшего первого заместителя Виталия Кличко сократил убыток втрое
Киев без горячей воды: Кличко объяснил ситуацию

Кличко заявил о повышении цен на проезд в общественном транспорте
Продажный суд разрешил олигарху Кивану уродовать Андреевский спуск
Кличко решил дать имена киевским трамваям

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.088182