АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 17°C
Львов: 14°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Юрист Олег Рачук якого вигнали з «регіонів» проліз в адвокатуру

Юрист Олег Рачук  якого вигнали з «регіонів» проліз в адвокатуру
Юрист Олег Рачук якого вигнали з «регіонів» проліз в адвокатуру

Одну з провідних організацій адвокатів ВГО «Асоціація адвокатів України» віднедавна очолює Олег Рачук, який свого часу був помічником народного депутат від Партії регіонів. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Олег Рачук, сьогодні є президентом Асоціації адвокатів України, але його минулі зв’язки можуть суттєво вплинути на імідж адвокатури.

Свого часу Рачук був помічником народного депутата кількох скликань, регіонала Бориса Дейча, а фактично особистим юристом нардепа і виконував всі його доручення, але звідти його гучно звільнили.

Сьогодні Рачук очолює одну з найбільших та найвпливовіших адвокатських організацій в Україні, яка покликана підтримувати своїх членів та надавати їм захист у разі потреби, однак репутація цієї Асоціації опинилась під загрозою через репутацію її керівника.

Тут слід нагадати, що Борис Дейч свого часу відкрито виступав за анексію Криму Російською Федерацією та голосував за «диктаторські закони 16 січня». Громадськість навіть зверталася до президента України з вимогою позбавити Бориса Дейча звання Героя України і ордена Держави в числі осіб, які свідомо стали на бік держави-агресора, підтримали сепаратистські та окупаційні режими.

Сам Рачук відомий у адвокатському середовищі, як людина, яка вважає себе спеціалістом мало у не всіх галях права – він працював у «Центренерго», виступав у якості спеціаліста у галузі медичного права, консультував народного депутата, входить до ГО «Асоціація податкових радників», консультує у сфері прибуткового права.

Однак, зважаючи на широку спеціалізацію логічно виникає питання про якість адвокатських послуг.


Теги статьи: Рачук Олег

Дата и время 08 июня 2016 г., 12:23     Просмотры Просмотров: 2510
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059291