АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 4°C
Днепр: 6°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 2°C
Львов: 6°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

У Києві викрили конвертцентр, що фінансував терористів ЛНР

У Києві викрили конвертцентр, що фінансував терористів ЛНР
У Києві викрили конвертцентр, що фінансував терористів ЛНР

У Києві Служба безпеки України викрила злочинну групу, причетну до незаконного переведення грошей у готівку і фінансування терористів ЛНР.

Конвертаційний центр надавав послуги з переведення коштів у готівку майже тридцяти комерційним структурам, зокрема, одному з найбільших в Україні підприємств гірничо-металургійного холдингу, повідомляється на сайті СБУ.

Злочинна група реєструвала комерційні структури для укладання фіктивних договорів купівлі-продажу товарів або надання послуг з підприємствами, які діють на тимчасово окупованих територіях, зазначається в повідомленні.

Підприємства, підконтрольні терористам ЛНР, перераховували кошти, отримані внаслідок господарської діяльності на тимчасово окупованій території, на банківські рахунки комерційних структур у Києві під виглядом виконання фіктивних договорів.

Ці гроші перераховувались на карткові рахунки організаторів злочинної схеми, переводились у готівку і переправлялись на підконтрольну терористам територію.

Під час обшуків в офісних приміщеннях та помешканнях організаторів конвертаційного центру СБУ виявила печатки фіктивних підприємств та фінансово-господарську документацію, що доводить проведення нелегальних оборудок, майже один мільйон гривень готівкою, вогнепальну зброю та боєприпаси.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтями 205 (фіктивне підприємництво) та 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.


Теги статьи: Конвертационный центрЛНР

Дата и время 08 июня 2016 г., 20:12     Просмотры Просмотров: 998
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07614