АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 20°C
Днепр: 24°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 19°C
Львов: 19°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Грибовицьке сміттєзвалище. Як Садовий своїх виборців обіцянками годував

Грибовицьке сміттєзвалище. Як Садовий своїх виборців обіцянками годував
Грибовицьке сміттєзвалище. Як Садовий своїх виборців обіцянками годував

Сьогодні один мій друг запитав: а що ти думаєш про історію зі сміттєзвалищем у Львові. Насправді, я про це взагалі не думав. Ну де я, а де сміття львів’ян. Це вони мають думати як їм жити. Але на вечір вирішив все таки подивитися: а що обіцяв своїм виборцям кандидат у мери Андрій Садовий. Бо завтра ж він може балотуватися в президенти:)

І от виявилося, що на останніх місцевих виборах Садовий мав програму "Львів-2020". На відповідному сайті він проводив опитування, які пріоритети мають бути у роботі мера. У розділі "Інфраструктура" будівництво сучасного полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу пріоритетним визначили 15% опитаних. Це третій пріоритет у цьому розділі.

Програма Садового "Львів-2020"

Хтось може сказати, що ці зобов’язання Садовий мав би виконати до 2020 року. Можливо. Але є й інші документи. Наприклад, Програма поводження з побутовими відходами у м.Львові на 2010-2013 роки. Почитайте, дуже цікавий і ґрунтовний документ. Ще навесні 2010-го місцевій владі було відомо про масштаб проблеми. Ось витяг з цієї Програми:

Згідно з розрахунками термін експлуатації полігону можливий до 2012 року. При умові розробки гудронових озер і заповнення їх відходами продовження терміну експлуатації полігону ТПВ можливе до 2014 року.

І це теж з тієї ж Програми:

Зважаючи на спливаючий термін служби полігону, потрібно вирішити питання щодо замовлення та виготовлення проектно-кошторисної документації, будівництва нового сучасного полігону з належними інженерними системами, системою збору фільтрату, а також утилізацією полігонного газу.

На першому етапі виконання програми планували вибрати місце та виконати проектні роботи з будівництва сміттєсортувального комплексу планували ще на першому етапі. На другому етапі - виконати будівельні роботи на сміттєсортувальному комплексі.

Львівське сміттєзвалище мали закрити до 2014 року

Якщо ви думаєте, що це єдина провалена місцевою владою програма щодо вирішення проблеми сміття, то дуже помиляєтеся. Восени 2012-го міськрада ухвалила Комплексну екологічну програму на 2012-2016 роки для міста Львова. Вона також передбачала будівництво полігону та упорядкування сміттєзвалищ.

Уже весною 2014-го один з місцевих прокурорів зробив гучну заяву: через зволікання чиновників міської ради Львів може потонути у смітті.

Зокрема, прокурор нагадав, що "15 квітня (2014-го року) експлуатація Грибовицького сміттєзвалища повинна бути зупинена".

Сьогодні у Львові 2016-ий...

Ну а завтра (умовно) нам йти на чергові вибори. І кожен українець у Львові, Києві, Херсоні має згадати: що з обіцяного вже виконали ті, хто прагнуть знову переобратися? Чи не обіцяють вони знову виконати те, чим "годували" нас на попередніх виборах?

Олексій БРАТУЩАК


Теги статьи: Грибовецкая свалка

Дата и время 09 июня 2016 г., 12:10     Просмотры Просмотров: 2184
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058021