АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 4°C
Днепр: 8°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 4°C
Львов: 5°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

"Правий сектор" зриває Мінські угоди

"Правий сектор" зриває Мінські угоди
"Правий сектор" зриває Мінські угоди

Втрати "Правого сектора" під Авдіївкою дадуть прямий привід як європейським партнерам, так і "ДНР" - "ЛНР" звинуватити Україну в невиконанні Мінських угод. Про це порталу "Знай" повідомив політичний експерт Андрій Золотарьов.

"У Мінських угодах чітко прописано - відвести всі добровольчі формування з лінії фронту. Зараз у зоні АТО знаходиться дуже мало мотивованих бійців, а решта, жаль, нехтують елементарним правилом війни: чим глибше обкопуєшся, тим довше живеш. "Правий сектор" зазнав втрат, і це дасть привід звинуватити Україну в невиконанні Мінських угод", - підкреслив Золотарьов.

А ось на думку експерта з безпеки Сергія Шабовта, ідеологи "Правого сектора" керуються в першу чергу піаром. Причому за будь-яку ціну, і цей агесивний самопіар в черговий раз послужив "Правому сектору" погану службу.

"Раніше вони вже піарилися на смертях як своїх бійців, так і чужих, і в цьому немає нічого дивного. Втеча Яроша свідчить про наявність організаційних і ідейних розбіжностей, а також про те, що партія залишилася без спонсорів. Мораль у "Правому секторі" відсутня як поняття, тому їхні останні заяви є аморальними", - резюмував С. Шабовта.

Нагадаємо, 12 червня в "Правом секторі" повідомили про шість загиблих бійців (чотири - з Добровольчого українського корпусу Правого сектора і два - з "Айдара") в районі шахти "Бутівка" під Авдіївкою в зоні АТО.

znaj.ua


Теги статьи: Минские соглашенияЗолотарев АлексейПравый сектор

Дата и время 14 июня 2016 г., 15:40     Просмотры Просмотров: 2411
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070582