АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -2°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -5°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

Євробанк заблокував роботу платіжних карток

Євробанк заблокував роботу платіжних карток
Євробанк заблокував роботу платіжних карток

У середу з 12:00 «Євробанк» (Київ) заблокував роботу платіжних карток фіну станови.

«Сьогодні з 12:00 з технічних причин платіжні карти банку тимчасово не працюють. Додатковою інформацією про те, як довго це триватиме, ми поки не володіємо «, – повідомили в колл-центрі банку, пише Інтерфакс-Україна.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України (НБУ) погодив Болату Назарбаєву, чиє ім’я і прізвище збігається з ім’ям і прізвищем брата президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, покупку 50% « Євробанку».

Назарбаєв має намір придбати акції банку, які опосередковано через ТОВ «Консалтингова фірма «Фінанс аналіт сервіс» належать Олександру Адаричу, який у результаті вийде зі складу власників банку.

Крім того, в даний час на розгляді НБУ знаходиться пакет документів про придбання фізособою – громадянином Казахстану акцій, що залишилися «Євробанку». Рішення з цього питання наразі не прийнято.

Як уточнили агентству Інтерфакс-Україна в прес-службі НБУ, регулятор не має інформації про угоду. «Як тільки оплата відбудеться, банк повинен буде протягом 10 днів відзвітувати про зміну власника істотної участі. Нова структура власності буде розміщена на сайті банку і НБУ «, – пояснили в прес-службі.

zik.ua


Теги статьи: Евробанк

Дата и время 15 июня 2016 г., 20:15     Просмотры Просмотров: 1329
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.11644