АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 9°C
Днепр: 11°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 8°C
Львов: 13°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

КВУ: В одному з округів на Луганщині – аномальна кількість кандидатів у нардепи

КВУ: В одному з округів на Луганщині – аномальна кількість кандидатів у нардепи
КВУ: В одному з округів на Луганщині – аномальна кількість кандидатів у нардепи

Комітет виборців України повідомляє про аномальну кількість кандидатів в народні депутати, які зареєструвалися в ОВО №114, що на Луганщині.

Про це йдеться у заяві організації.

"Станом на 15 червня в ОВО №114 (Луганська обл.) зареєстровано 59 кандидатів в народні депутати. Із них семеро осіб висунуто партіями та 52 шляхом самовисування. Така кількість кандидатів в кілька разів перевищує показники по іншим округам", - сказано у повідомленні.

КВУ навів дані для порівняння: в ОВО №23 (Волинська обл.) зареєстровано 9 кандидатів, ОВО №27 (Дніпропетровська обл.) – 22 кандидати, ОВО №85 (Івано-Франківська обл.) – 12, ОВО №151 (Полтавська обл.) – 20, ОВО №183 (Херсонська обл.) – 17, ОВО №206 (Чернігівська обл.) – 24.

В організації зазначили, що загалом в ОВО №114 зареєстровано третину від усіх кандидатів в народні депутати на проміжних виборах 17 липня: 59 із 163. 

Серед кандидатів в народні депутати в ОВО №114 – подружні пари та мами з дітьми. Зокрема, у чотирьох пар кандидатів (8 осіб) співпадають прізвища та місце проживання.

"Штучне збільшення кількості кандидатів є виборчою технологією, що дає можливість маніпулювати волевиявленням виборців у день голосування. Зокрема, надто великий розмір бюлетеня може ускладнити голосування виборців старшого віку", - нагадали у КВУ.

"Кандидати також можуть продавати свої місця у дільничних виборчих комісіях на користь зацікавлених осіб, які прагнуть контролювати їх склад. Крім того, збільшення кількості кандидатів може призвести до додаткових фінансових витрат із Державного Бюджету України. Подібна технологія застосовувалася на проміжних виборах народного депутата в ОВО №205 (м. Чернігів) у 2015 році", - сказано у повідомленні.

Як відомо, реєстрація кандидатів закінчується 21 червня. 

Українська правда


Теги статьи: Выборы

Дата и время 16 июня 2016 г., 09:18     Просмотры Просмотров: 832
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.415675