АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 3°C
Львов: -3°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: 0°C

Прес-службу Генштабу Збройних Сил відправляють у відставку, – джерело

Прес-службу Генштабу Збройних Сил відправляють у відставку, – джерело
Прес-службу Генштабу Збройних Сил відправляють у відставку, – джерело

Команду речників Генерального штабу Збройних Сил відправляють у відставку, а усіх її членів переведуть на інші посади.

Про це ІНФОРМАТОРу повідомили власні джерела у Міністерстві оборони України.

Структурні і кадрові ротації керівництво оголосить після повної заміни складу служби. За даними інсайдерів, стара команда прес-служби системно накопичувала помилки. Наприклад, під час ухвалення Мінських угод у лютому 2015 року речники зробили численні необережні заяви про добровольчі батальйони.

У липні 2015 року прес-служба припустилася катастрофічної помилки, дозволивши високопосадовцям Міноборони видати інформацію про спільне патрулювання Широкиного українською міліцією та російськими терористами. Згодом скандальне повідомлення речники Генштабу спростовували як “фейк”.

У червні 2016 року прес-служба Генштабу і Владислав Селезньов виявилисьпричетними до гучного убивства солдата в частині під Києвом.

Самі ж працівники прес-служби Генерального штабу переконані, що їх “підсиділи” конкуренти, і хочуть замінити на команду “потрібних” людей.

Стало відомо, що начальника прес-служби Владислава Селезньова після звільнення переведуть начальником на керівну посаду у подібній сфері. Його не можуть звільнити зі скандалом через стару вислугу перед Генеральним штабом.

Як речника АТО Селезньова гостро критикувала громадськість. Зокрема, після підписання “Мінських угод-2”, він висловився про добровольчі батальйони як про “незаконні збройні формування на лінії розмежування”.

Як відомо, Владислав Селезньов обійняв посаду Начальника прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України з осені 2014 року .

Сергій Вакула

для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: Генштаб

Дата и время 22 июня 2016 г., 23:11     Просмотры Просмотров: 1289
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.083477