АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 11°C
Днепр: 12°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 10°C
Львов: 11°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 12°C

Мониторинг эфира ахметовского ТРК «Украина» просто поражает, — активисты «Відсіч»

Мониторинг эфира ахметовского ТРК «Украина» просто поражает, — активисты «Відсіч»
Мониторинг эфира ахметовского ТРК «Украина» просто поражает, — активисты «Відсіч»

Активісти «Відсічі» провели моніторинг ефіру ТРК «Україна» та були вражені кількістю виявлених порушень. В ахметівської «України» вже є одне попередження від Нацради за серіал власного виробництва «Не зарікайся». Після цього редактори мали б обережніше підбирати ефірний контент. Однак або ТРК «Україна» самогубці, або просто впевнені у своїй безкарності.

 

 

19 червня в ефірі ТРК «України» транслювали серіал «Коли зацвіте багно» («Когда зацветет багульник»). Ми впевнено можемо назвати це порушення найнахабнішим із низки порушень, що наші активісти фіксували на телебаченні. Й не лише через те, що в серіалі російські менти та тюремники із похапцем замальованими шевронами.

 

 

 

 

Цей серіал вже транслювався на цьому ж каналі взимку. Тоді з’ясувалося, що виключні права на трансляцію серіалу в 1+1. Тобто ТРК «Україна» транслювала його неправомірно. Проте, канал відбувся лише тим, що пообіцяв Нацраді не демонструвати фільми без прокатних посвідчень. Цього разу ви вимагатимемо реального покарання.

 

 

 

 

21 червня в ефірі ТРК «Україна» транслювали серіал «Недолуга невістка». Серед героїв згаданого серіалу є хороший і позитивний російський міліціонер. Хоча йому й замалювали російський шеврон, мутований двоголовий орел на кашкеті видав його приналежність. Проте, незважаючи на це, такий серіал безкарно показують на українському телебаченні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім того, в цю суботу, 25 червня, на каналі «Україна» будуть транслювати серіал «Кохання без зайвих слів» з російськими правоохоронцями та прокурорами, про що безсоромно анонсують у перервах між іншими серіалами з російськими правоохоронцями.

Про всі факти порушень ми невідкладно повідомимо Національну радуУкраїни з питань телебачення і радіомовлення та Держкіно України. Сподіваємось, що позиція членів Нацради та Юрія Артеменка щодо цих порушень буде такою ж рішучою та неупередженою, як і з українофобським серіалом «Не зарікайся».

 

 

Спасибо, Политолог.

 


Теги статьи: ТРК Украина

Дата и время 23 июня 2016 г., 14:58     Просмотры Просмотров: 1443
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 октября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061466