АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 11°C
Львов: 13°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Україна стягнулась в єдиний нищівний кулак

Україна стягнулась в єдиний нищівний кулак
Україна стягнулась в єдиний нищівний кулак

Чи Ви помітили що вже більше двох років Україна стоїть проти агресії ядерної держави? Чи Ви пригадуєте, що все, чим нас лякав ворог - не справдилося (бо від початку було брехнею)? Чи Ви зрозуміли, що ми - на щастя, навчені гірким досвідом другої половини 2000-х - все ж уникли взаємопоборювання?

Ми сьогодні сперечаємося про механізми запобігання корупції, про судоустрій, про самоврядування, про податки - але ажніяк не про українську ідентичність, зовнішньополітичний вибір чи (по-дитячому) якісь персоналії.

Ці питання в нас вирішені та закриті.

Українці насправді дуже подорослішали. Тепер не можна і не слід спілкуватися із українцями ніби вони є підлітками.

Величезна Нація - десятками своїх мільйонів - в самій Українській Державі та широко за її межами - стоїть перед будь-ким, хто бажає до неї звернутись.

Вона заплатила за свою незалежність величезними жертвами.

Вона дуже організована - тепер ніхто не напише про "атомізацію", ми збираємося будь-де за 24 години, а обрана нами влада боїться нас майже так само, як у запорізькі часи).

Вже не "спить" отой наш вічний "потенціал" - війна із російським агресором змусила його прокинутись. Так, наш край розорено ворогом та його поплічниками - але ми встаємо та відновлюємося попри все. Тому що такою є наша українська душа - наша "ідентичність".

Століттями ми відновлювалися і вставали після кочівницьких навал - і сьогодні робимо саме це, оскільки Революція Гідності відновила в нас саме найвижливіше - Гідність.

Цього вже не зламати нікому і ніколи. А шахраї, крадії, здирники та інші уроди - ну-то поступово ми їх усіх викриємо і переловимо.

Тому що попри всілякі розбіжності (та нашу любов до розпалених чвар, це дуже слов’янське, тут ніць можна зробити) ми сьогодні та сама єдина багатомільйонна революційна спільнота, якій вже давно і нічого не страшно.

Так сталося - із нами, і поряд у світі, в історії людства. Наша ненависть - листям восени. Наше щастя - травневим розвоєм. Наші мрії - очима яструбів над нашою величезною і такою строкатою Батьківщиною. Люблячою Родиною, яка спромоглась зтягнутися в єдиний нищівний кулак... 

Max Mykhaylenko


Теги статьи: Украина

Дата и время 27 июня 2016 г., 12:17     Просмотры Просмотров: 1258
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.091265