АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 12°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 8°C
Ровно: 9°C

Пока идет война Клюев пытается “отжать” Артемсоль

Пока идет война Клюев пытается “отжать” Артемсоль
Пока идет война Клюев пытается “отжать” Артемсоль

Колективом Державного підприємства «Артемсіль», була виражена стурбованість і Серйозний протест, про «подарунок» підприємства у руки Міністерства інфраструктури України.

На даний момент ДП “Артемсіль” у підпорядкуванні Міністерства аграрної політики та продовольства України. І навіть при нинішньому скрутному становищі та ситуації в Україні, підприємство продовжує працювати, і що найважливіше Вчасно виконує такі важливі функції як: — Повна виплата заробітних плат всім працівникам. — Перераховує податки до бюджету, вчасно і повністю. — Збільшує обсяги відвантаження продукції, не тільки на території нашої країни, а й у понад двадцяти країнах світу! — Вперше за всю історію існування підприємства, у нас налагоджена робота відповідно до усіх вимог Міністерства аграрної політики та продовольства і законів України Щоб достягти таких стабільних показників, підприємство пройшло довгий і важкий шлях.

Саме за допомоги Ігоря Олександровича Швайки, та спільними зусиллями працівників був покладений кінець всім корупційним схемам.

 Раніше під управлінням Клюєва з підприємства «Артемсіль», тільки за приблизними підрахунками було безнаказанно вивезено понад 200 мільйонів гривень!!! Що задало підприємству масштабних збитків. Всі працівники переконані що ДП «Артемсіль» має належати виключно до Міністерства аграрної політики та продовольства України, бо наша продукція є переважно харчовою. І крім цього передача ДП “Артемсіль” до сфери управління Міністерства інфраструктури крок недоцільний і може мати загрозливі наслідки які зруйнують підприємство. Також, є підстави підозрювати, що за даною ініціативою криються корисні інтереси окремих осіб, а саме — представників колишньої влади. Це зокрема пояснюється і тим, що Міністерство аграрної політики та продовольства України не ініціювало питання передачі ДП “Артемсіль” до Міністерства інфраструктури України. Як аргумент, у минулому році підприємством було видобуто понад 3500 мільйонів т. солі за рік, в той час як на облавтодори України, які підпорядковані Міністерству інфраструктури України, було відвантажено лише 150 тис. тонн, що становить не більше 4% від усього об’єму видобутої солі. Зміну керівництва, на підприємстві не підтримує ніхто з працівників! Нинішній директор Олександр Миколайович Степаненко, влаштовує всіх працівників повністю, так як за його допомоги, за дуже короткий термін, підприємство наростило показники і продовжує розвиватись.

 Саме за допомоги Степаненка О. М. були зруйновані всі корупційні схеми роботи дилерських контрактів реалізації солі по Україні, країнам СНД та дальнього зарубіжжя, шляхом ліквідації посередницьких ланок, що може принести підприємству економію до кінця 2014 року більше ніж на 22 мільйони гривень. Під час становлення Безкорупційного керівництва, директору загрожували, навіть смертельною розправою! Степаненко О.М. 38 років пропрацював на підприємстві ДП «Артемсіль», останні 4 роки на посаді заступника генерального директора, з 2006 по 2010 рік був обраний на посаду міського голови міста Соледар, являється Почесним громадянином міста. Під його керівництвом підприємство вийшло на новий рівень роботи за рахунок підвищення якості та конкурентоспроможності шляхом впровадження нових технологій, розширення асортименту продукції та оптимізації виробничих процесів. В завершення, акцентуємо увагу, на тому, якщо не буде почута наше переживання і у разі переведення ДП «Артемсіль» з підпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства України у порядкування Міністерства інфраструктури України, згідно ст. 44 Конституції України, ми залишаємо за собою право вийти на страйк, що відбудеться на підприємстві 14.08.2014 р. Також буде створений страйк під Кабінетом Міністрів, для того щоб наші побажання та вимоги були почуті. Це повідомлення направлено в першу чергу до Арсенія Петровича Яценюка, який, будемо сподіватись не залишить без уваги прохання великої кількості людей, і не дасть перевести підприємство у підпорядкування іншого Міністерства. Люди на підприємстві, навіть у такі скрутні часи бажають кращого для нашої країни, зробіть все можливе щоб ім. допомогти!

ОРД


Теги статьи: КлюевАртемсоль

Дата и время 11 августа 2014 г., 15:33     Просмотры Просмотров: 4443
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Они бухают за наши деньги: стало известно какие госучреждения закупили больше всего алкоголя
«Смотрящий» от бандита Олег Недава: чем занят подельник Юры Енакиевского в украинском парламенте
Ахметов и компания перевели миллионы долларов Манафорту, утверждает его подельник

Смотрящий Олег Недава: как подсобник террористов Юра Енакиевский продолжает свои злодеяния
Игорь Сало: от студента-фармацевта до рейдера и заказчика убийств
Российский бизнесмен Игорь Сало близок к уничтожению ГП «Артемсоль»

Фаринник-Сало: Раковая опухоль российского бизнеса в Украине
Экс-руководителя «Артемсоли» подозревают в злоупотреблениях на более $1,2 млн
Артемсоль отдали "Партии регионов"

Мустафа Найем: «Им не хватило ума даже на то, чтобы установить свои правила»
Фонд госимущества поссорился с космонавтами
Донецкий мафиози и подельник Януковича миллиардер Виталий Хомутынник: как безнаказанно грабить Украину

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.062025