АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -13°C
Днепр: -5°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -13°C
Львов: -5°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

Нардеп «Свободівец» Мірошниченко готує збройний конфлікт на Сумщині

Нардеп «Свободівец» Мірошниченко готує збройний конфлікт на Сумщині
Нардеп «Свободівец» Мірошниченко готує збройний конфлікт на Сумщині

Після того як патріоти встановили флагшток з червоно-чорним прапором, стяг хотіли підпалити, потім украли.

  Представники «Свободи» повісили його знову і заявляють, що всім кому цей прапор не до душі, потрібно виїхати з країни. Ось як описує це ініціатор конфлікту, помічник народного депутата від «Свободи» Ігоря Мірошниченка Юлія ЛЕВЧЕНКО:  «Слава Україні! Після того як над містом Суми замайорів червоно-чорний стяг Боротьби ми з’ясували, що в місті є декілька людей, які вирішили вести боротьбу з Українськими символами. Спершу вони віднесли заяву в міліцію про встановлення флагштоку, Бачите в них виникли сумніві законності встановлення, потім через декілька днів булу Спроба спаплюжити прапор, його намагалися підпалити, и вчора зранку його взагалі вкрали ... Заява про крадіжку в міліцію вже надали, начальник міліції особисто пообіцяв слідкувати за цією справою і надати патруль, який буде наглядати за стягом. Так як, після того, як ми вчора в вечорі втретє вивісили прапор Боротьби українського народу за незалежність, що є поза Дуже актуальним, хочу звернута до тієї наволочі, яка Це Робить: Скільки б ви НЕ намагалися його прибрати, Ваші СПРОБА марні! Прапор має всі законні й Моральні Підстави там буті і буде! Якщо вас пригнічують ці кольори - чемодан вокзал Росія! Слава нації », - написала помічниця. 

 

  Під час мого перебування на Сумщині, з відки я родом, я отримав безліч дзвінків і звернень з проханням не розпалювати конфлік і зняти полотно, замінивши його на державний прапор. Після мого дзвінка з метою отримати коментар від Юлії Левченко, вона заявила, що я сепаратист і зрадник, і що в Конституції немає заборони на цей прапор. 

 Сумчани, які звернули до місцевих ЗМІ і до нашого також, дуже обурені таким фактом і вважають, що сьогодні не  на часі дратувати суспільство цим питанням, даючи можливість завтра розв’язати війну із за прапора в Сумах, адже люди хочуть зібратися по соцмережам для заміни червоно-чорного прапора на державний. У випадку протистояння цьому з боку Свободівців, сумчани обіцяють силовий Конфлікт.Після моєї розмови з пані Юлею, я отримав новий дзвінок від теж "помічника" Ігоря Мірошніченка, який обізвав мене брутальною лайкою та погрожував фізичною розправою, як розправилася Свобода з нардепом Олесем Донієм. 

 

http://flashontimenews.com/
Источник: http://flashontimenews.com/index.php/politika/item/2356-nardep-svobodivets-miroshnichenko-gotue-zbrojnij-konflikt-na-sumshchini


Теги статьи: Мирошниченко Игорь

Дата и время 12 августа 2014 г., 10:23     Просмотры Просмотров: 2832
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 февраля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065808