АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 5°C
Ровно: 4°C

Сепаратизм на Харківщині розпалює структура Медведчука, – Богословська

Сепаратизм на Харківщині розпалює структура Медведчука, – Богословська
Сепаратизм на Харківщині розпалює структура Медведчука, – Богословська

Початок судового переслідування Алли Александровської – це спроба зупинити розростання сепаратизму на Слобожанщині, яким керує політична сила Віктора Медведчука.

Політик Інна Богословська прокоментувала ІНФОРМАТОРу арешт проросійської діячки і боротьбу з сепаратизмом на Харківщині.

“Александровська -дуже небезпечна персона, вона напряму пов’язана з Віктором Медведчуком, агресивно антиукраїнським діячем.

Я переконана: усіх, хто пов’язаний з “Українським вибором”, мають бути притягнуті до відповідальності. Під час захоплення Криму представники його партії з партійною символікою ішли на демонстрації з привітаннями. Діяльність такої організації має бути заборонена, а проти організаторів слід відкрити кримінальні провадження. І я дуже задоволена, що є рішення суду, внесене до ЄРДР стосовно участі “Українського вибору” у розпалюванні сепаратизму.

Александровська тісно пов’язана з Медведчуком. Потрібно випереджати спроби побудувати “ХНР”, протягнути особливий статус “регіону Слобожанщина” і нові збурення. У Харкові багато потужних промислових підприємств, які були орієнтовані на Росію і дуже потерпають від розриву зв’язків. Через те, що багато людей залишилося без роботи, місцеві сепаратисти намагаються розбурхати антиукраїнські настрої.

Александровська відігравала у цій ситуації роль такого собі “провайдера” сепаратистських ідей. І дай Боже, щоб вона стала “Титаніком” сепаратизму”, – заявила політик.

“Алла Александровська організовувала численні “круглі столи”, мітинги щодо “особливого статусу” Харківщини, просувала ідею “Слобожанської народної республіки”, а у Києві вони провели засідання оргкомітету з приводу створення сепаратистського утворення. Це неприпустимо як посягання на територіальну цілісність і державний устрій України.

Біда у тому, що постреволюційна влада збудувала інформаційну політику так, немов усі, хто був до неї – антиукраїнські політики і злодії. Це не правда. Адже багато хто з тих, хто працював на минулу владу – професіонали і патріоти. З іншого боку, реальних ворогів, які інтегрувалися у владу, – не карають”, – вважає Богословська.

“Для мене було жахом усвідомлювати, що Медведчук, який є кумом і зв’язковим Путіна в Україні, здавав Крим і Донбас окупантам, увійшов до переговорної групи у Мінську. Я переконана, що замість Александровської поставлять Андрія Лесика. Він нарваний і агресивно антиукраїнський, і є представником “Українського вибору”. Може бути, що він замінить Александровську офіційно. А кулуарно цим буде керувати Михайло Добкін. Він зможе надати електоральну підтримку на Харківщині. Тому, наступних ударів потрібно очікувати від них”, – заявила вона.

“Кернес давно домовився з усіма у владі, а з кимось розрахувався. Тому і залишився на посаді, як і Добкін, який мав за свою поведінку давно відповідати перед законодавством.

За теперішнього політичного режиму максимум, чим можуть покарати Медведчука, це поставити його в умови, коли він покине Україну. Сумніваюсь, що проти нього будуть проводитись якісь заходи. В Україні є велика біда – значна частина представників влади бояться Путіна і його родича та представника Медведчука.

Через це його навіть не будуть думати зачіпати. Але і в перспективі можливості притягнути представників “Українського вибору” немає. Бо у Віктора Медведчука є харизма, яка відлякує від себе людей. Слава Богу, що у нього така харизма, а не позитивна, яка притягує до себе. Тоді б для всіх було гірше”, – підсумувала Інна Богословська.

Нагадаємо, у будинку представника нині забороненої комуністичної партії екс-депутата Алли Александровської вдома був проведений обшук, а її саму притягунули до суду.


Теги статьи: Александровская АллаМедведчук

Дата и время 30 июня 2016 г., 21:12     Просмотры Просмотров: 1330
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052575